Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. spalio 18 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Ministras patenkintas vizitu į Raseinius

   Šiandien į Raseinių rajono savivaldybę atvykęs Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius su komanda pirmiausiai lankėsi Ariogalos gimnazijoje. Ministrą pasitiko Seimo pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius, Savivaldybės meras Andrius Bautronis, Tarybos nariai Vytautas Bulotas ir Matas Skamarakas, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai einanti šio skyriaus vedėjo pareigas Asta Pagarauskaitė, Ariogalos gimnazijos direktorius Arvydas Stankus.

  Gimnazijos vadovas papasakojo apie šios švietimo įstaigos veiklą, pasiekimus, su kokiais iššūkiais susiduriama mokinių ugdymo procese. Ministras susitiko ir su gimnazijos bendruomene, mokinių tarybos nariais, dalyvavo 6 klasės anglų kalbos pamokoje, apžiūrėjo mokymo kabinetus, viešąsias erdves. Ariogalos gimnazija ministrui paliko labai gerą įspūdį. Jo teigimu, ši švietimo įstaiga – šiuolaikinė, moderni, kai kuriose veiklose netgi yra lyderė ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniu mastu.

   Malonių įspūdžių A.Monkevičius patyrė ir apsilankęs Raseinių specialiosios mokyklos kabinetuose, edukacinėse erdvėse, pasikalbėjęs su pedagogais ir mokiniais. Mokyklos direktorė Angelė Linartienė supažindino svečius, kas daroma gerinant mokinių ugdymo procesą, ką jie veikia po pamokų, kaip sprendžiamos problemos.

   A.Monkevičius Savivaldybėje susitiko su jos vadovais, o Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje – su rajono švietimo įstaigų direktoriais. Abiejuose susitikimuose ministras teigiamai įvertino Raseinių rajone vykdomą švietimo įstaigų tinklo pertvarką, pritarė mero Andriaus Bautronio idėjai tobulinti pertvarkos modelį, kuris būtų naudingas ne tik Raseinių rajono, bet ir Lietuvos švietimo įstaigoms, taip pat pažadėjo raseiniškiams paramą.

   Atsakydamas į klausimas, A.Monkevičius teigė, kad problemų švietimo srityje yra nemažai ir jos bus kuo skubiau sprendžiamos didinant švietimo įstaigų darbuotojų atlyginimus, keliant jų kvalifikaciją, gerinant mokinių ugdymo sąlygas, kokybę ir pan. Ministras kvietė visus švietimo įstaigų darbuotojus būti aktyviais šio proceso dalyviais, pasidžiaugė raseiniškių idėjomis, entuziazmu pertvarkyti švietimo sistemos modelį, kuris užtikrintų mokytojo prestižą, orumą, padėtų atskleisti bei ugdyti kiekvieno mokinio gebėjimus.

     

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.