Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. vasario 20 d.
Įveskite el. pašto adresą
Atsisakyti naujienų
Įveskite telefono numerį:
Įveskite el. pašto adresą

Prisijungimas

Naujienų siuntimo užsakymas
Įveskite telefono numerį:
Visos
Visos
Naujienos
Skelbimai


 
 
Naujienos
Kokia bus Raseiniuose šilumos kaina?

   Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu nuo 2018 m. spalio 4 d. pradedamas šildymas rajono mokymo ir ugdymo, gydymo, kultūros, socialinės rūpybos ir kitoms biudžetinėms įstaigoms. Kitiems šilumos vartotojams – nuo šių metų spalio 5 dienos.

Tačiau jau kuris laikas Lietuvoje skambantys šilumos gamintojų perspėjimai, kad dėl brangstančio biokuro ir mažėjančios jo pasiūlos šiemet brangs šildymo kainos nuo 5 iki 12 ar net iki 15 proc. gyventojams kelia didelį nerimą. Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) ramina, kad didelių pokyčių nebus, bet situacija lieka neaiški.

Kiek teks mokėti raseiniškiams šilumos vartotojams, taip pat kol kas neaišku.

„Biokuras stipriai pabrango. Pernai šiuo laiku biokurą energijos išteklių biržoje pirkome vidutiniškai už 130 eur/tne., o dabar mokame 200 eur/tne.ir daugiau. Ilgalaikiai sandoriai pabrango nuo 150 iki 230 eur/tne. Be abejo, tai turės įtakos galutinei kainai. Ieškome galimybių nupirkti kuo pigesnį biokurą, todėl konkrečiai atsakyti, kiek brangs šiluminė energija dar nedrįstume“, – teigė UAB „Raseinių šilumos tinklai“ direktorius Modestas Globys.

Pasak jo, įmonė yra pasiruošusi naujam šildymo sezonui. Pagrindinis įgyvendintas naujas projektas, gerinantis paslaugų kokybę, – beveik 2,3 km renovuotų šilumos tiekimo trasų. Iš viso Raseinių rajone renovuota apie 99 proc. šilumos tiekimo trasų.

„Tačiau ne visi šilumos vartotojai yra pristatę parengties aktus. Tokiems vartotojams būsime priversti netiekti šiluminės energijos“, – perspėjo UAB „Raseinių šilumos tinklai“ direktorius M.Globys.

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.