Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 18 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8012792
Šiandien: 1198
Dabar: 76
Prenumerata
Naujienos
Keliavome saugiai

   Šiltą vidurvasario dieną Kaulakių bendruomenės dviratininkai keliavo į Padubysio piliakalnį ir vykdė saugaus eismo akciją ,,Saugiai keliauk visur ir visada“. Žygio tikslai: propaguoti dviračių išvykas ir skatinti dviratininkus laikytis saugaus eismo taisyklių reikalavimų ir aplankyti piliakalnį ,,Kaukuras“. Žygio pradžioje visi su dviračiais suvažiavo prie Kaulakių kaimo bendruomenės centro, pasipuošė ryškiai geltonomis liemenėmis ir spindinčiais šalmais. Vyriausias dalyvis priminė saugaus eismo taisykles dviratininkams ir supažindino su važiavimo tvarka žygyje ir tikslais.

   Pirmoje poilsio aikštelėje žygio dalyviai sprendė viktorinos ,,Kelyje būk atidus – būsi saugus!“ užduotis. Greitai ir teisingai viktorinos užduotis atliko Deimantė Dubauskaitė ir Regina Naikuvienė.

   Toliau keliaujant reikėjo nuvažiuoti stačia nuokalne ir pasukti į kairėje pusėje esantį kelią. Visi dviratininkai saugiai įveikė kliūtis. Gera buvo važiuoti Padubysio vingiuotu keliu iki piliakalnio. Jo papėdėje palikome dviračius ir užkopėme į jo viršų, grožėjomės Dubysos upės vingiais ir vaizdingais šlaitais. Vėliau šalia poilsiavietės esančioje aikštelėje išbandėme figūrinį važiavimą dviračiu. Geriausiai sekėsi Viltei Rusteikaitei, Živilei Vasiliauskaite ir Nojui Barauskui. Žygio dalyviams padovanojome atšvaitų, o nugalėtojams – liemenes, šviesą atspindinčius krepšius ir šviečiančius gyvūnėlius. Už priemones dėkojame Lietuvos automobilių kelių direkcijai.

   Puikiai praleidome laisvalaikį ir tikimės, kad visi laikysis saugaus eismo taisyklių keliuose, jaus atsakomybę, pagarbą vienas kitam ir bus saugūs kelyje.

 

 

 

Bendruomenės narė Sandra Dargužytė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.