Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugsėjo 25 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8751802
Šiandien: 226
Dabar: 24
Prenumerata

 
 
Naujienos
Šeima – gyvybės lopšys

   Šeima – mažas pasaulis, kuriame sklando šiluma ir jaukumas, džiaugsmas ir meilė, kuriame atsiranda įvairiausių rūpesčių, kuriame kartais būna ašarų ir sunkumų. šeima – tai mes vaikai, tėveliai, seneliai. šeima – tai didelio pasaulio maža dalelė.

   Gegužės 15 d. Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centras įgyvendindamas Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektą ir vykdydamas meninių gebėjimų lavinimo veiklą pakvietė savo lankytojus paminėti Tarptautinę šeimos dieną. Šios gražios šventės proga neįgaliuosius aplankė Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos 2a klasės mokiniai su savo mokytoja Raigeda Buziene. Vaikiški balsai iškart pakerėjo žiūrovus. Nuotaikingus mokinių programėlės žodžius ir skambias dainas lydėjo gausūs lankytojų aplodismentai.

   Pakeliavus po „Spalvotą vaikišką pasaulį“, mokinius pakeitė Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro Ariogalos kabineto lankytojų humoro grupė „Šypsena“. Lyrinės dainos ir šmaikštūs pajuokavimai įvairiomis gyvenimiškomis temomis palaikė salėje gerą nuotaiką, o šypsenos nedingo nuo lankytojų veidų.

   Jaukus pabuvimas kartu leido dar kartą suprasti, koks svarbus yra šeimos vaidmuo žmogaus gyvenime. Šeima – tai tarsi gyvybės lopšys, kuriame persipina džiaugsmai ir rūpesčiai, kuriame išgyvenama laimė ir įveikiami sunkumai. 

 

 

Rolandas Baltrušaitis
Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro
Direktoriaus pavaduotojas socialiniams reikalams

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.