Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2021 m. sausio 26 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Judėjimo kontrolė tęsis iki sausio pabaigos: ką svarbu žinoti?

   Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariatas informuoja, kad vadovaujantis 2021 m. sausio 5 d. Lietuvos policijos generalinio komisaro įsakymu Nr. 40-TA-2 „Dėl karantino režimo laikymosi kontrolės ir policijos kontrolės postų darbo organizavimo“, nuo 2021 m. sausio 6 d. iki 2021 m. sausio 31 d. organizuoja policijos kontrolės postų veiklą, kontroliuojant asmenų atvykimą ir (ar) išvykimą į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybes.

   Policija, keisdama darbo postuose taktiką, sumažins stacionarius postus, tačiau daugiau bus mobilių ir netikėtų patikrinimų, labiau bus gilinamasi į vykimo priežastis ir pateikiamus dokumentus. Atkreipiamas gyventojų dėmesys, kad postuose dirbantiems policijos pareigūnams nustatomos šios prioritetinės užduotys:

– vykdoma asmenų judėjimo tarp savivaldybių ribojimo Lietuvos Respublikos teritorijoje kontrolė;

– vykdomi draudimo būti ne didesnėmis nei 2 asmenų arba vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narių grupėmis kontrolė;

– vykdomos papildomos užduotys, kurios gali būti vykdomos tarnybos poste metu.

 

   Atsižvelgiant į turimas policijos pajėgas, ne postuose tarnybą vykdantys policijos pareigūnai vykdys karantino kontrolę Raseinių ir Ariogalos miestuose bei kitose gyvenamosiose vietovėse.

 

Ypatingas dėmesys bus skiriamas nustatytų draudimų ir įpareigojimų kontrolei:

– draudimo viešoje vietoje ir transporto priemonėje būti ne didesnėmis nei dviejų asmenų grupėmis;

– įpareigojimo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones;

– draudimo rengti asmenines šventes ir privačiose erdvėse, jei jose dalyvauja daugiau nei viena šeima ir (ar) vienas namų ūkis;

– izoliavimosi tvarkos pažeidimų;

– draudimo artimai kontaktuoti daugiau nei vienai šeimai ir (ar) vienam namų ūkiui;

– kai kurių ūkio subjektų (viešojo maitinimo įstaigų, restoranų, kavinių, barų, naktinių klubų ir kitų pasilinksminimo vietų, prekybos ne maisto prekėmis vietų ir kt.) veiklos draudimų ir prekybos maisto prekėmis vietose nustatytų asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi reikalavimų pažeidimų;

– draudimo palikti gyvenamąją vietą pažeidimų.

   Patikrinimų metu Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai reaguos į nustatytus karantino režimo reikalavimų pažeidimus. Policijos pareigūnai Raseinių rajono gyventojų prašo būti pilietiškais, kelionės maršrutus pasirinkti apgalvotai.

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 

© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema. Nuotolinė pagalba.