Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugsėjo 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8734926
Šiandien: 627
Dabar: 53
Prenumerata

 
 
Naujienos
Konferencija „Kuriame sveikesnę mokyklą: patirtis, iššūkiai ir perspektyvos“

   Judėjimo sveikatos labui dieną – gegužės 10-ąją - Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuota rajoninė moksleivių konferencija „Kuriame sveikesnę mokyklą: patirtis, iššūkiai ir perspektyvos“. Ši iniciatyva – viena iš moksleivių saviraiškos ir sąmoningumo ugdymo formų, kurianti vertybinę sveikatos sampratą, skatinanti kūrybiškai mąstyti bei domėtis sveikatos išsaugojimo ir stiprinimo galimybėmis.

   Jau antrus metus iš eilės vykstančioje konferencijoje dalyvauti ir skaityti pranešimus norą pareiškė moksleiviai iš Ariogalos, Betygalos Maironio, Prezidento Jono Žemaičio, Viduklės Simono Stanevičiaus ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijų, Raseinių Šaltinio progimnazijos bei Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos. Šiais metais konferencijoje pristatyti devyni pranešimai, kuriuose moksleiviai dalinosi gerosiomis lankomų ugdymo įstaigų patirtimis, kalbėjo apie šiandienines vaikų ir jaunimo sveikatinimo problemas bei fizinės ir psichinės sveikatos svarbą.

   Siekdami, jog ši konferencija moksleiviams suteiktų dar daugiau teigiamų emocijų, organizavome trijų labiausiai renginio dalyviams patikusių pranešimų rinkimus. Mažesnes savo simpatijas dalyviai atidavė Betygalos Maironio gimnazijos moksleivėms: Aistei Klimanskaitei ir Faustai Skudrytei, o pagrindinis simpatijų prizas iškeliavo į Viduklės Simono Stanevičiaus gimnaziją – Miglei Nacytei, kuriai ne tik atiteko pagrindinis prizas, bet ir galimybė kitais metais atstovauti Raseinių rajoną Kauno regiono organizuojamoje tokio pat pobūdžio konferencijoje. Neapdovanotų tądien neliko – visi renginio pranešėjai ir juos konsultavę pedagogai apdovanoti padėkos raštais ir simbolinėmis visuomenės sveikatos biuro dovanėlėmis.

   Renginio pabaigoje Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Asta Montvydienė dėkojo konferencijos pranešėjams, sveikatinimo idėjas palaikantiems pedagogams bei iniciatyvas koordinuojantiems visuomenės sveikatos priežiūros specialistams ir priminė, jog sveikata - didžiausias žmogaus turtas, o šios vertybinės sveikatos sampratos formavimas jaunimo tarpe yra vienas svarbiausių mus vienijančių tikslų.

 

 

Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Giedrė Vaidotienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.