Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. rugpjūčio 25 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Prisilietimas prie karpinių meno

Vieną gražią vasaros dieną Betygalos vaikų dienos centro vaikai rinkosi į karpinių karpymo užsiėmimą. Šio kruopštaus meno mus mokė dailės mokytojas Egidijus Kučinskis.

   Vaikai klausėsi trumpo ir įdomaus pasakojimo apie karpinių atsiradimo istoriją, sužinojo, kad karpyti mėgo tiek didikai, tiek baudžiauninkai. Žmonės karpiniais puošdavo žibalinių lempų gaubtus, lentynas, paveikslų, veidrodžių rėmus, langus, indaujas. Mokytojas supažindino su šio meno atlikimo technika, reikalingomis priemonėmis.

   Visi skubėjo kibti į darbą ir pamatė, kad karpinio kūrimo procesas nėra lengvas ir greitas. Jis reikalauja ypatingo kruopštumo, atidumo ir laiko. Kiekvienas sukūrė pirmuosius savo karpinius, kuriais papuošėme bendruomenės namų pastogę. Nuoširdžiai dėkojame mokytojui E.Kučinskiui už žinias, naujus įgūdžius, kantrybę ir įdomų laiką kartu.

Betygalos vaikų dienos centro socialinė darbuotoja Rita Zakienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.