Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugsėjo 25 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8751701
Šiandien: 124
Dabar: 114
Prenumerata

 
 
Naujienos
Baigiamasis Erasmus+ projekto „Bullying Free Minds“ partnerių susitikimas

   2017 metų gegužės 8-12 dienomis Ariogalos gimnazijoje svečiavosi gausus būrys svečių iš įvairių Europos šalių. Visus juos čia subūrė vienas bendras tikslas – vystyti Erasmus+ projektą „Bullying Free Minds“. Lygiai po metų, gegužės 7-10 dienomis toks pats spalvingas ir energingas būrys bendraminčių susitiko Portugalijoje, deja, bet jau paskutiniam partnerių susitikimui. 2 metų trukmės projektas, subūręs kartu mokytojus ir mokinius iš Lietuvos, Portugalijos, Turkijos, Italijos, Rumunijos ir Graikijos, artėja prie pabaigos.

  Po dviejų tarptautinių partnerių susitikimų ir 4 mokymosi vizitų visose bendradarbiaujančiose šalyse, šis trečiasis partnerių susitikimas buvo skirtas aptarti visų susitikimų rezultatus. Vėl atlikus apklausas visose mokyklose buvo pasidalinta nauja statistika ir informacija apie pokyčius, susijusius su patyčiomis ir jų situacija mokyklose. Dar kartą buvo aptarti pagrindinės fizinių, žodinių, internetinių patyčių, socialinės atskirties ir ankstyvo išėjimo iš švietimo sistemos priežastys, galimi sprendimo būdai, metodai, kuriais remiantis būtų galima padėti konkrečiais atvejais. Mokyklų atstovai pristatė, kokie renginiai vyko jų mokyklose tuos dvejus metus, vieni iš kitų sėmėsi gerosios patirties, kurią parsivežę į savo mokyklas sėkmingai ateityje galės pritaikyti ir vystyti prevencinę patyčių veiklą.
   Raseinių r. Ariogalos gimnazijos atstovai, dalyvavę paskutiniame tarptautiniame partnerių susitikime (gimnazijos direktorius A. Stankus, socialinė pedagogė K. Drumstienė, projekto koordinatorė gimnazijoje A. Gedgaudienė), pasidžiaugė aktyviu mokinių dalyvavimu šiame projekte, bendravimo kultūros ir elgesio pokyčiu tarpusavio bendravime. Mokiniai turėjo galimybę dalyvauti įvairiose veiklose, semtis žinių ir įgūdžių seminaruose, mokymuose. Visa bendruomenė yra įsitikusi, kad šios veiklos nesustos ir prieš patyčias visi žengsime žingsnį kartu.

   Šis projektas finansuojamas Europos Komisijos. Jis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

 

 

 

Aušra Gedgaudienė, Raseinių r. Ariogalos gimnazijos vyresnioji anglų kalbos mokytoja, projekto koordinatorė gimnazijoje
 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.