Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugsėjo 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8734771
Šiandien: 472
Dabar: 112
Prenumerata

 
 
Naujienos
Motinos diena Kalnujuose

   Moteris, kuri ,,mane mylėdama barė‘‘ , ,,tylėdama man priekaištavo‘‘, kuri ,,man viską atleido‘‘ ir ,,manimi didžiavosi‘‘. Tai – mūsų kiekvieno Mama (J. Marcinkevičius).

   Atrodo, ir pats pavasaris ,,nedrįso‘‘ nepritarti šiai gražiai ir jausmingai dienai. Kalnujų seniūnijoje nuvilnijo šventiniai koncertai. Šeštadienio vakarą mamos, močiutės ir promočiutės sugužėjo Į Kalnujų seniūnijos salę. Monika, Martyna ir Gabrielė skaitė eiles apie neišsenkančią motinos meilę, šilumą ir paguodą, kurią šios dalina savo vaikams. Pačias gražiausias dainas skyrė liaudiškos muzikos kapela ,,Smilga‘‘ (vad. Kajetonas Bačkutis). Pasidžiaugėme Genės Augustienės siuvinėtais darbais, o sekmadienio rytą žmonių šurmulio prisipildė Šv. Viktoro bažnyčia. Jautriausias sielos stygas virpino VDU Muzikos akademijos profesorė Sabina Martinaitytė ir jos studentai: tarptautinių konkursų laureatai Rapolas Baranauskas, Gabrielė Kuzmickaitė, Monika Pleškytė, Gabrielė Skromanaitė, pianistė - profesorė Audronė Eitmanavičiūtė.

 

 

Raseinių r. kultūros centro Kalnujuose renginių organizatorė L. Banienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.