Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. vasario 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8272159
Šiandien: 1592
Dabar: 26
Prenumerata
Tarybos nariai

 

 

Pavardė, vardas

Telefonas

El. paštas

Kandidatų sąrašo pavadinimas

Įgaliojimai
pripažinti

Babonienė Ona

8 673  60 280

ona.baboniene@raseiniai.lt   

Lietuvos socialdemokratų partija

2015-03-22

Bartkus Ričardas

8 615  40 568

ricardas.bartkus@raseiniai.lt

Darbo partija

2015-03-22

Bautronis Andrius

8 624  86 944

andrius.bautronis@raseiniai.lt; bautronis.andrius@gmail.com

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

2015-03-22

Bielskis Linas

8 600  21 190

linas.bielskis@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2015-03-22

Galubauskas Gediminas Kazys

8 698  08 541

gediminas.galubauskas@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2015-03-22

Gricius Algirdas (MERAS)

8 686  18 110

algirdas.gricius@raseiniai.lt

Darbo partija

2015-03-22

Jacikas Valdemaras

8 611  57 059

valdemaras.jacikas@raseiniai.lt

Darbo partija

2015-03-22

Juška Edgaras

8 652  97 099

edgaras.juska@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Tavo Raseiniai“

2015-03-22

Karabinas Vidmantas

8 699  32 039

vidmantas.karabinas@raseiniai.lt

Partija Tvarka ir teisingumas

2015-03-22

Kaupaitienė Diana

8 618  77 881

diana.kaupaitiene@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2015-03-22

Kenstavičius Česlovas

8 698  73 839

ceslovas.kenstavicius@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Rasai“

2015-03-22

Kilčauskas Antanas

8 698  47 431

antanas.kilcauskas@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2015-03-22

Kunickas Rosvaldas

8 652  36 472

rosvaldas.kunickas@raseiniai.lt

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

2015-03-22

Kuzmarskis Vaidas

8 652  83 400

vaidas.kuzmarskis@raseiniai.lt

Darbo partija

2015-03-22

Kveselienė Genovaitė

8 607  00 944

genovaite.kveseliene@raseiniai.lt

Darbo partija

2015-04-02

Matelis Saulius

8 652  36 480

saulius.matelis@raseiniai.lt

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

2015-03-22

Nacius Steponas

8 649  19 722

steponas.nacius@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Rasai“

2015-03-22

Radčenko Aldona Ona

8 616  18 516

aldona.radcenko@raseiniai.lt; aldona.radcenko@gmail.com

Partija Tvarka ir teisingumas

2015-03-22

Rašimienė Gitana

8 693  10 772

gitana.rasimiene@raseiniai.lt

Darbo partija

2015-03-22

Rimkienė Aurelija

8 610  00 204

aurelija.rimkiene@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Rasai“

2015-03-22

Skamarakas Matas

8 610  41 852
8 675  02 310

matas.skamarakas@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2015-04-02

Vaičius Sigitas

8 687  18 646

sigitas.vaicius@raseiniai.lt

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

2015-03-22

Vazgys Jonas

8 612  87 170

jonas.vazgys@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2015-03-22

Vežbavičius Petras

8 620  38 918

petras.vezbavicius@raseiniai.lt

Partija Tvarka ir teisingumas

2017-03-09

Zubiela Romaldas

8 686  51 182

romaldas.zubiela@raseiniai.lt

Darbo partija

2015-03-22

 

 


Informacija atnaujinta: 2017-12-15 09:27:47
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.