Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 23 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Žurnalistams – naujausia Savivaldybės informacija

   Dinamiškame gyvenime sparčiai keičiasi įvykiai ir situacijos, todėl šiandien Savivaldybės vadovams tradicinėje spaudos konferencijoje teko atsakyti į įvairius žiniasklaidos atstovų klausimus. Vienas pirmųjų – kokia šiuo metu yra situacija rajono mokyklose dėl Lietuvos mokytojų streiko?

Šiuo metu streike nedalyvauja nė viena rajono švietimo ugdymo įstaiga, bet anksčiau prie streiko dalyvių buvo prisijungusios Raseinių meno mokykla, Šaltinio progimnazija, Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija. Jos streikavo skirtingu laiku. Mero Algirdo Griciaus teigimu, jis ir Savivaldybės specialistai nuolat kontroliavo, ar tuo metu į mokyklas vaikščioję mokiniai buvo užimti.

Žiniasklaidos atstovai klausė ir dėl Savivaldybėje dirbusių asmenų, kurie buvo sulaikyti Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų, situacijos. Meras ir administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas pabrėžė, kad visos procedūros buvo ir bus atliktos vadovaujantis gauta šios tarnybos informacija ir pateiktais reikalavimais, taip pat įstatymų, teisės aktų nustatyta tvarka. Žurnalistai išgirdo ir apie būsimus Savivaldybės administracijos viešųjų pirkimų komisijos bei kai kurių įmonių valdybų pasikeitimus.

Kalbėdamas apie šiuo metu svarbiausius Savivaldybės administracijos darbus, administracijos direktorius pabrėžė pasirengimo žiemos sezonui svarbą seniūnijose ir komunaliniame ūkyje. Iki Naujųjų metų gatvių valymas ir kiti darbai vyks nustatyta tvarka, bet nuo 2019-ųjų pradžios siekiama labiau sutelkti visų susijusių su šiais darbais įmonių ir įstaigų pastangas, kad nuo ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro pirmiausia visos pagrindinės gatvės būtų nuvalytos ir apšviestos.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.