Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugsėjo 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8735094
Šiandien: 795
Dabar: 116
Prenumerata

 
 
Naujienos
Stanislovas Balbierius pasitiko garbingą sukaktį

   Šiandien garbingą 80-mečio jubiliejų pasitiko sujainiškis Stanislovas Balbierius, buvęs ilgametis Sujainių „Laisvės“ kolūkio pirmininkas, vadovavęs kolūkiui 38-erius metus. Vyresnės kartos žmonės pamena, kad būtent šio žmogaus dėka Sujainiai tapo viena gražiausių rajono gyvenviečių su asfaltuotomis gatvėmis, tvenkiniu ir pirtimi, o erdviuose kultūros namuose virė kultūrinis gyvenimas. Stanislovo vadovaujamas kolūkis buvo vienas pirmaujančių ir pažangiausių ne tik rajone, bet ir visoje Lietuvoje. Pirmininkas sumaniai vadovavo kolūkiui ir neapsiribojo vien žemės ūkiu - ieškojo naujų veiklos formų, kaip antai vienoje iš fermų įkūrė stiklo gamybos cechą, kas buvo retenybė net plačiojoje Sovietų sąjungoje, o kolūkiečiams buvo sudarytos sąlygos lengvatinėmis sąlygomis pasistatyti namus Sujainių gyvenvietėje.

   Jubiliatas ir šiandien yra aktyvus bendruomenės žmogus, veteranų klubo „Sraunioji Dubysa“ narys, medžiotojas, mėgsta keliauti, nepriekaištingai puoselėja savo sodybą. Užauginti ir į gyvenimą išleisti du sūnūs, kurie padovanojo keturis anūkus, o šie – šešis proanūkius.

   Pasveikinti Stanislovo Balbieriaus ir palinkėti jam stiprios sveikatos, geros nuotaikos, stiprybės bei neblėstančio entuziazmo atvyko Savivaldybės mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Darius Ulickas. Savivaldybės vadovai jubiliatui įteikė rajono mero Algirdo Griciaus sveikinimą, gėles, atminimo dovaną. Sukaktuvininką sveikino Savivaldybės tarybos narys Romaldas Zubiela, Seimo narės Vidos Ačienės padėjėja Jūratė Garliauskienė, Paliepių seniūnijos seniūnė Rasa Spurgienė, Viduklės parapijos klebonas Albertas Stanulis ir kt.

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.