Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8026698
Šiandien: 4390
Dabar: 68
Prenumerata
Naujienos
Informacija asmenims, laukiantiems socialinių būstų

   Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ir išsinuomoti įstatymo 16 straipsnio 7 dalies 9 punktu, asmenys ir šeimos, kurie nepateikė turto ir pajamų deklaraciją bus braukiami iš eilės socialiam būstui gauti. Komisijos, sudarytos 2017 m. kovo 14 d. Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A1-249 „Dėl komisijos sudarymo“, posėdis numatytas š. m. birželio 2 d., kuriame bus svarstomi minėti asmenys. Raginame visus, kurie nespėjo pateikti dokumentų, iki š. m. birželio 1 d. atvykti į Raseinių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyrių (118 kab., V. Kudirkos g. 5, Raseiniuose) patikslinti šeimos ir asmens duomenis.

   Reikalingi šie dokumentai:

1. Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka patvirtinta Gyventojo (šeimos) turto ir pajamų deklaracija už 2016 metus. Ši deklaracija gaunama Valstybinėje mokesčių inspekcijoje.

2. VĮ Registrų centro Nekilnojamojo turto registro centrinio duomenų banko išrašas apie asmens (šeimos) nuosavybės teise turimą (pastaruosius 5 metus turėtą) nekilnojamąjį turtą su įvertinta vidutine rinkos kaina.

3. Seniūnijos pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą (šeimos narių).

4. Kitus dokumentus, jei yra pasikeitęs asmens ar šeimos statusas (pasikeitusių šeimos narių asmens dokumentų, santuokų ar ištuokų liudijimų, neįgalumo ar našlaičio statuso dokumentų kopijas).

   Dėl smulkesnės informacijos galite kreiptis į Jolitą Pamedytytę, tel. (8 428) 41 554, el. p. jolita.pamedytyte@raseiniai.lt

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.