Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. rugpjūčio 22 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7781627
Šiandien: 2518
Dabar: 26
Prenumerata

 

   Š. m. rugpjūčio 24 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 38-asis posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. rugpjūčio 22 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. rugpjūčio 23 d. 14.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

Naujienos
 
   2017-08-22  Kalnujiškiams nėra ko nerimauti

   Kartais taip jau atsitinka, kad išgirstama ne tai, kas sakoma, o kai baimės akys didelės, tai dar labiau iškreipta atrodo. Kažkas panašaus šįkart nutiko Kalnujuose po to, kai čia rajono meras Algirdas Gricius apsilankė su savo ataskaita ir kartu su gyventojais pasidalijo mintimis, kad šiuo metu Savivaldybė neturi lėšų Kalnujų buvusios mokyklos pastato remontui ir galbūt, jei vietos gyventojai tam pritartų, pastatą būtų galima privatizuoti, nes gausybės pastatų išlaikymas Savivaldybei kainuoja nemenkus pinigus. Juolab kai šiemet uždarytas seniūnijos patalpose buvęs Kalnujų stacionarus medicinos punktas, todėl žmonėms buvo tik pasiūlyta pasvarstyti, ar nepavyktų tarpusavyje susitarti bendruomenei, kultūros, seniūnijos darbuotojams ir savo veiklas organizuoti viename pastate?  

Plačiau
 
   2017-08-22  Viešėjo radijo stoties TAU kūrėjai

   Vakar Savivaldybėje lankėsi radijo stoties TAU kūrėjai ir, keliaudami po rajoną, parengė specialią radijo laidą apie Raseinių krašto lankytinas vietas, užimtumą, laisvalaikį, renginius, nuveiktus darbus, verslą ir kt.  Laidą apie Raseinius radijo stotis TAU transliuos šį ketvirtadienį, rugpjūčio 24 d., 10 val.

Plačiau
 
   2017-08-22  Atstatytas kelias į Padubysio kaimą

visiškai nuplovė kelio į Padubysio kaimą dangą (Sodų g., Ariogalos sen.). Nuplautas apie 80 cm aukščio sluoksnis  per visą kelio plotį ir ilgį atsidūrė Dubysos slėnyje, todėl kelias tapo nepravažiuojamas jokiomis  transporto priemonėmis.

Plačiau
 
   2017-08-21  Šilumininkai pažymėjo veiklos 20-metį

   Praėjusį savaitgalį apvalų jaunatvišką jubiliejų – gyvavimo dvidešimtmetį - pažymėjo Savivaldybės UAB „Raseinių šilumos tinklai“. Bendrovės kolektyvas dieną pramogavo plaukdami baidarėmis Dubysos upe, o vakarop susibūrė drauge pabūti kaimo turizmo sodyboje „Pakalnė“.

Plačiau
 
   2017-08-21  Atidaryta pirmoji personalinė Renatos Lauraitytės kūrybos darbų paroda

   Neišsenkantį kūrybos potencialą turinti Raseinių rajono kultūros centro scenografė Renata Lauraitytė subtiliomis, originaliomis, netikėtomis ir drąsiomis idėjomis neatsiejamą indėlį įneša į Kultūros centro renginių sėkmę. Spektakliuose, koncertuose, minėjimuose, įvairiose šventėse ir kituose renginiuose scenografija atlieka vizualų, nebylų, tačiau itin svarbų vaidmenį.

Plačiau
 
   2017-08-21  Pasirašyta projekto „Bešeimininkių apleistų pastatų ir įrenginių likvidavimas Raseinių rajono savivaldybėje“ finansavimo sutartis

   2017 m. rugpjūčio 18 d. tarp Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos, atstovaujamos administracijos direktoriaus Remigijaus Ačo, buvo pasirašyta projekto Nr. 05.5.1-APVA-R-019-21-0004 „Bešeimininkių apleistų pastatų ir įrenginių likvidavimas Raseinių rajono savivaldybėje“ (toliau – projektas) finansavimo sutartis. Projektui finansavimas buvo skirtas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ 05.5.1-APVA-R-019 įgyvendinamą priemonę „Kraštovaizdžio apsauga“. Projekto biudžete nustatyta didžiausia galima projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma – 222 103,94 Eur, iš jų Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos – 186 779,29 Eur, o 35 324,65 Eur projekto įgyvendinimui skirs Raseinių rajono savivaldybės administracija.

Plačiau
 
   2017-08-21  „Versli Lietuva“ kviečia užpildyti anketą SVV subjektus, gavusius paramą arba kreipusiuosius dėl paramos Raseinių r. savivaldybėje

   Siekiant išnagrinėti Raseinių rajono savivaldybės taikomų verslumo skatinimo priemonių realią naudą verslui,  VšĮ „Versli Lietuva“ skelbia apklausą. Tikslas – sužinoti, kokios verslumo skatinimo priemonės verslui pačios naudingiausios ir efektyviausios būtent Raseinių rajono verslininkams. Rezultatai bus išanalizuoti ir parengti siūlymai keisti verslo skatinimo programos nuostatus, atsižvelgiant į poreikį verslui. Tad kviečiame aktyviai dalyvauti apklausoje ir išsakyti savo nuomonę bei patirtį, nes Jūsų nuomonė labai svarbi ir taps pagrindu teigiamiems pokyčiams verslo naudai.

Plačiau
 
   2017-08-18  Siūlys mažinti mokestį už atliekas

   Nuo 2017 m. visose Lietuvos savivaldybėse įvesta dvinarė rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą, kuri, kaip ir kiekviena naujovė, sukėlė kai kurių visuomenės narių nepasitenkinimą. Pagal naująją dvinarę rinkliavos skaičiavimo metodiką paskaičiuotais mokesčiais mūsų rajone itin nepatenkinti ūkininkai, verslininkai, dvasininkija - rinkliava jiems priskaičiuota už nekilnojamojo turto objektų (sandėlių, angarų, garažų) plotą.

Plačiau
 
   2017-08-18  Pirmoji Žemčiūgų šventė Betygaloje nusilenkė Maironiui

   Pačią karščiausią šios vasaros dieną Betygalos centre šurmuliavo Žemčiūgų šventė, sukvietusi kraštiečius, kaimynus, draugus ir pažįstamus. Nepaisydami alinančios kaitros, visi atskubėjo čia, kur, kaip rašė Maironis, „palangėms stiepias sužiurę žemčiūgų žiedai“, – į žydinčią Betygalą.

Plačiau
 
   2017-08-18  „Swedbank“ banko Raseinių padaliniui vadovauja nauja valdytoja

   Pas Savivaldybės merą Algirdą Gricių viešėjo nauja AB „Swedbank“ banko Pietų Lietuvos filialo valdytoja Raminta Šernienė, vadovaujanti Raseinių, Kėdainių, Jonavos ir Kaišiadorių padaliniams. Drauge su ja atvyko „Swedbank“ Raseinių ir Kėdainių padalinių verslo klientų vadybininkė Liuda Narvidaitė. Viešnios Savivaldybės merui ir Savivaldybės administracijos Biudžeto ir finansų analizės skyriaus vedėjai Daliai Andriulienei pristatė banko naujoves, informavo apie naujas el. bankininkystės galimybes, paslaugas ir kt.    

Plačiau
 
   2017-08-17  Rugpjūčio 23-iąją kviečiame paminėti Juodojo kaspino dieną

   Rugpjūčio 23-ioji Lietuvoje minima kaip Juodojo kaspino diena, prisimenant Molotovo-Ribentropo pakto metines ir jo slaptuosius protokolus, kuriais stalininė Sovietų Sąjunga ir nacistinė Vokietija neteisėtai pasidalino Europą ir panaikino Baltijos šalių nepriklausomybę.

Plačiau
 
   2017-08-17  Neatidėkime vaiko profilaktinio sveikatos patikrinimo paskutinei dienai!!!

   Vaikai – didžiausias mūsų turtas ir pasididžiavimas, tačiau, vaikai – ir labiausiai pažeidžiama visuomenės dalis.

Plačiau
 
   2017-08-17  Jubiliejinis Gruzdiškės bibliotekos gimtadienis

   Rugpjūčio 11 dieną Gruzdiškės biblioteka paminėjo 45-erių metų veiklos jubiliejų, kartu šventė ir  artėjančias  Žolines „Besibaigianti vasara kvepia žolynais“.

Plačiau
 
   2017-08-17  Raseinių kūno kultūros ir sporto centras įsigijo naują automobilį

   Raseinių kūno kultūros ir sporto centro vadovas Gintautas Balčaitis šiandien atskubėjo į Savivaldybę pasidžiaugti pirkiniu -  naujutėlaičiu devynviečiu automobiliu „Ford Transit Custom“. Pasak G. Balčaičio, centro kolektyvas seniai svajojo apie tokią transporto priemonę, kuria nedidelės sportininkų komandos galėtų patogiai ir saugiai nuvykti į varžybas rajone ar kituose miestuose. Savivaldybės meras Algirdas Gricius ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Ulickas apžiūrėjo ir teigiamai įvertino naująjį Sporto centro pirkinį – automobilis patogus, erdvus, pilnos komplektacijos.

Plačiau
 
   2017-08-16  Raseinių gatves nudažė masinis bėgimas „Išsitaškyk spalvom“

   Rugpjūčio 12 dieną, minint Tarptautinę jaunimo dieną, Raseiniuose įvyko pirmasis masinis bėgimas „Išsitaškyk spalvom“, kuris iš kitų išsiskiria savo spalvomis ir gera nuotaika.

Plačiau
 
   2017-08-16  Kreipkis ir gauk nemokamą teisinę pagalbą

   Valstybės garantuojama teisinė pagalba, kurią finansuoja valstybė, susideda iš Pirminės teisinės pagalbos ir Antrinės teisinės pagalbos.

Plačiau
 
   2017-08-11  Mokytojo pašaukimo aidai

   Gyvenimą mes patiriame kaip paslaptį. Mes visi ieškome savo kelio, abejojame, klystame ir klumpame, ieškome paties gyvenimo prasmės ir savo pašaukimo. Tai, ką turime, ko pasiekėme, dažnai yra panašu į tai, ko troškome, bet niekada 100 procentų. Visiems tenka išsiruošti į ieškojimų kelią, kuriame vienas svarbiausių palydovų – mokytojas. Mokytojas, kuris giliai viduje visuomet saugojo pašaukimą – ugdyti žmoguje žmogų.

Plačiau
 
   2017-08-10  Trečiasis „Prabylančių miesto erdvių“ projektas

   Rugpjūčio pabaigoje startuos jau trečiasis Raseinių kultūros centro projektas „Prabylančios miesto erdvės“, kitaip dar vadinamas „Urban Art Raseiniai“. Šie pavadinimai apibūdina pačią projekto esmę – tai yra  įvairiausių šiuolaikinio meno žanrų pristatymas netradicinėse miesto erdvėse.

Plačiau
 
   2017-08-02  Maltiečių akcija „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“

   Netrukus ateis Rugsėjo 1-oji – šventė visiems vaikams. Maltiečiai rūpinasi, kad vaikai iš socialinės rizikos šeimų, daugiavaikių šeimų, našlaičiai ir neįgalieji, gyvenantys specialiuose namuose, taip pat maltiečių vaikų dienos centrų auklėtiniai į mokyklas iškeliautų pilnomis kuprinėmis, nepatirtų bendraamžių patyčių ir galėtų oriai kibti į mokslus.

Plačiau
 
   2017-08-01  Informacija apie Girkalnio mstl. I tvenkinio išvalymo ir poilsio zonos įrengimo atrankos išvadą
 
   2017-08-01  Vaikų svajonė pamatyti jūrą – išpildyta!

   Liepos 29–30 dienomis keli šimtai Lietuvos vaikų galėjo išpildyti savo svajonę ir pirmą kartą pasveikinti jūrą Palangoje. Prie akcijos „Pasveikink jūrą Palangoje“ prisijungti visas Lietuvos savivaldybes kvietė Palangos meras Šarūnas Vaitkus. Su šia akcija Palanga jungėsi prie šalies Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvos kartu kurti saugią Lietuvą ir kvietė sunkiai gyvenančių šeimų vaikus iš visos Lietuvos pirmą kartą pamatyti jūrą.

Plačiau
 
   2017-08-01  Raseiniuose viešėjo priešgaisrinės apsaugos projekto partneriai

   Raseinių priešgaisrinės saugos tarnyba kartu su Šilalės rajono priešgaisrine tarnyba ir Grodeko valsčiumi (Lenkija) nuo 2017 02 01 įgyvendina projektą ,,Bendras Lietuvos – Lenkijos valstybinių priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybų patobulinimas“.

Plačiau
 
   2017-07-20  ŽEMDIRBIŲ DĖMESIUI

   Pasibaigus žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimui žemdirbiai raginami nedelsti ir pranešti apie sutvarkytus buvusius netinkamus paramai žemės plotus arba naujus netinkamus paramai žemės plotus.
   Žemdirbiai, besirengiantys paversti žemės ūkio valdoje turimus netinkamus paramai žemės plotus tinkamais paramai ir ateinančiais žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimo metais juos deklaruoti, privalo iki 2017 m. gruodžio 1 d. juos sutvarkyti: išnaikinti piktžoles, atlikti medžių, kelmų, krūmų, akmenų valymo darbus, o darbų atliekas pašalinti iš žemės ploto, atlikti kitus būtinus tvarkymo darbus.

Plačiau
 
   2017-07-12  Priimami prašymai mokinių lengvatoms

   Nuo liepos 1 d. moksleivių tėveliai jau gali kreiptis su prašymais dėl mokinių nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims įsigyti ateinantiems mokslo metams. Šie dalykai, pasak Savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyriaus vedėjos Loretos Laugalienės, yra skiriami mokiniams, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo programą ar bendrojo ugdymo programas, išskyrus suaugusiųjų ugdymo programas.

Plačiau
 
   2017-07-05  Europos socialinio fondo agentūra kviečia teikti paraiškas pagal priemonę Nr. 08.3.2-ESFA-K-415 „54+“

   Europos socialinio fondo agentūra kviečia nevyriausybines organizacijas teikti paraiškas pagal pakoreguotą priemonės „54+“ finansavimo sąlygų aprašą ir projektų atrankos kriterijus. Apie 6 mln. eurų  planuojama skirti projektams, kurių metu turi būti atsigręžta į vyresniojo amžiaus žmonių problemas.  Tikimasi, kad projektų iniciatoriai skatins vyresniojo amžiaus žmonių savanorišką veiklą, sudarys sąlygas gauti aktualią informaciją, psichologinę pagalbą. Ypač svarbu tai, kad šio amžiaus žmonės galėtų lengviau įsidarbinti, plėsti savo bendravimo ratą, didėtų jų motyvacija, o kartu ir savivertė. Paraiškas teikti kviečiama iki 2017 m. rugsėjo 15 d.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2017-08-21  Skelbiami vieši nekilnojamojo turto objektų pardavimo aukcionai
 
   2017-08-16  Apleistų sklypų savininkų dėmesiui

   Informuojame, kad vadovaujantis Nenaudojamų žemės sklypų Raseinių rajone nustatymo tvarkos aprašu, sudarytas Nenaudojamų žemės sklypų sąrašo projektas, kurį planuojama tvirtinti 2017 m. rugpjūčio 24 d. Raseinių rajono savivaldybės tarybos posėdyje. Patvirtinus šį sąrašą, jo savininkams bus taikomas 4 procentų žemės mokesčio tarifas.

Plačiau
 
   2017-08-11  Kviečiame teikti paraiškas atviram darbui su jaunimu veiklos finansavimui

   Skelbiamas Raseinių rajono atvirą darbą su jaunimu dirbančių institucijų veiklos projektų finansavimo 2017 metais konkursas. Konkurse gali dalyvauti vieši juridiniai asmenys, kurių planuojama vykdyti veikla atitinka pareiškėjo steigimo dokumentuose aprašytas veiklos rūšis ir (arba) tikslines grupes, bei turi bent vieną patalpą pritaikytą atviram darbui su jaunimu.

Plačiau
 
   2017-07-31  Kvietimas į Žuvienės virimo čempionatą

Maloniai kviečiame visas bendruomenes dalyvauti devintajame tarptautiniame Žuvienės virimo čempionate, kuris vyks Šilutės mažųjų laivų uoste (Uosto g. 9, Šilutėje) 2017 m. rugsėjo 2 d.

Plačiau
 
   2017-07-31  Norintys prekiauti rudens šventės metu, kviečiami registruotis

   2017 m. rugsėjo 16 d. Raseinių mieste vyks tradicinė šventė „Rudens bendrystės sodas“.

Plačiau
 
   2017-07-27  Apdovanojimai „Kryptis Lietuva“

   Vyriausybės kanceliarija skelbia apdovanojimus Kryptis LIETUVA ir kviečia visuomenę teikti iniciatyvas, kuriomis užsienio lietuviai skatinami sugrįžti ir dirbti Lietuvoje arba jiems padeda lengviau integruotis sugrįžus po daugelio metų, praleistų svetur.

Plačiau
 
   2017-07-18  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrius informuoja
 
   2017-06-30  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2017 m. liepos-rugsėjo mėnesiais grafikas
 
   2017-06-27  Kviečiame dalyvauti pilietinėje akcijoje „Padovanok knygą mokytojui senjorui“

   Naujas knygas, skirtas mokytojams senjorams, prašome pristatyti į Raseinių rajono švietimo centrą (T. Daugirdo g. 7) iki 2017 m. rugpjūčio 25 d.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.