Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. vasario 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8277728
Šiandien: 743
Dabar: 57
Prenumerata
Naujienos
Raseinių priešgaisrinės saugos tarnybos ugniagesiai gelbėtojai vykdo akciją „Kūrenkime saugiai“

   Raseinių priešgaisrinės saugos tarnybos ugniagesiai gelbėtojai kartu su Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Raseinių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priežiūros poskyrio pareigūnais 2017 m. spalio mėnesį Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje vykdo prevencinę akciją „Kūrenkime saugiai“.

   Jos tikslas padėti Raseinių rajono gyventojams apsisaugoti nuo gaisrų, kylančių dėl kieto kuro krosnių įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimo.
   Akcijos metu Raseinių priešgaisrinės saugos tarnybos ugniagesiai gelbėtojai kartu su Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Raseinių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priežiūros poskyrio pareigūnais, seniūnijų seniūnais ir socialiniais darbuotojais lankosi Ariogalos, Betygalos, Girkalnio, Kalnujų, Šiluvos, Viduklės, Paliepių, Nemakščių seniūnijų sodybose ir butuose, teikia konsultacijas priešgaisrinės saugos klausimais. Raseinių priešgaisrinės saugos tarnybos ugniagesiai gelbėtojai įrengs šešiasdešimt autonominių dūmų detektorių, kurie įspės apie gaisro pavojų. Primins, kad prieš šildymo sezono pradžią visi šildymo įrenginiai turi būti patikrinti ir paruošti kūrenimui. Tam, kad šaltasis metų laikotarpis nebūtų paženklintas žūčių ir nuostolių, pareigūnai prašo gyventojų atsižvelgti į patarimus ir saugiai kūrenti židinius bei krosnis, nepamirštant jų saugumą užtikrinančios priežiūros ir valymo.
   Akcija tik prasidėjo, ji bus tęsiama ir toliau. Bus siekiama aplankyti kuo daugiau socialiai remtinų, pagyvenusių šeimų Raseinių rajono seniūnijose. Apsilankymo metu gyventojai bus konsultuojami ne tik dėl tinkamo kietojo kuro krosnių įrengimo eksploatavimo, bet ir atkreiptas dėmesys į netvarkingą elektros instaliaciją ar kitus įrenginius, dėl kurių gali kilti gaisras, suteikta informacija, kaip trūkumus pašalinti.

 

   

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.