Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. liepos 15 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 

   Raseinių rajono savivaldybės eismo saugumo komisija vyks 2019 m. liepos 19 d. 13. 00 val. /Darbotvarkė
 
   Rajono savivaldybės 9-ojo šaukimo tarybos 7-asis posėdis įvyks liepos 24 d. 10 val.


Naujienos
 
   2019-07-15  Elektrinių paspirtukų dalyvavimas viešajame eisme

   Elektriniai paspirtukai, vis labiau populiarėjanti transporto priemonė miestuose, suteikia ne tik patogumo kasdienėse kelionėse, bet gali kelti ir pavojų eismo saugai. Ieškodama būdų užtikrinti, kad aplinkai draugiškos transporto priemonės plistų miestuose, tačiau nekeltų chaoso ir pavojaus eismo dalyviams, Susisiekimo ministerija kviečia į diskusiją savivaldybes bei laukia idėjų iš visuomenės.

Plačiau
 
   2019-07-15  „Sodra“ laukia pranešimų apie pasikeitusius banko sąskaitų numerius

   Kai kurie socialinio draudimo išmokų gavėjai, kuriems sąskaitų numeriai keičiasi dėl jų perkėlimo iš buvusio „Nordea“ banko į vieningą „Luminor“ platformą, iki šiol nepranešė „Sodrai“ apie sąskaitos numerio pasikeitimą. Dėl to liepos mėnesio išmoka gali jų nepasiekti.

Plačiau
 
   2019-07-12  Tradicinė šventė Dumšiškiuose „Visos kartos kartu“

   Birželio 29 dieną, kaimų bendruomenės „Dumšiškiai“ taryba kvietė visus – didelius ir mažus, gimines ir artimuosius, išvykusius ir sugrįžusius – dalyvauti tradicinėje bendruomenės šventėje „Visos kartos kartu“.

Plačiau
 
   2019-07-11  Savivaldybėje – pokalbis su saulės jėgainių įrengimo specialistais

   Kur kreiptis dėl saulės elektrinės savo poreikiams? Kokios galios jėgainės reikia ir kiek kainuoja ją įrengti? Kur ją montuoti – ant statinio stogo ar ant žemės? Kada atsiperka saulės elektrinė? Šie klausimai – vos keli iš daugybės, į kuriuos atsakymų ieško būsimi saulės energetikos vartotojai.

Plačiau
 
   2019-07-11  Dubysos regioninio parko direkcija kviečia savanorius

   Dubysos regioninio parko direkcija planuoja atnaujinti Dubysos regioninio parko infrastruktūrą, perdažyti stendus, nuorodas ir kitus daiktus.

Plačiau
 
   2019-07-10  Valstybės diena Raseinių krašte

   „Mūsų tėvynė Lietuva yra mūsų antra motina ir turime ją lyg motiną mylėti. Gyvendamas tėvynėje žmogus negali gerai suprasti, kaip ji jam brangi, nes tada tepažįstame vertę ir brangumą kokio nors daikto, kada mums jo netenka. Tik persiskyręs su tėvyne, išvažiavęs ant ilgesnio laiko, mato žmogus, kaip ilgu be jos, visokios gražybės svetimos šalies greitai atsibosta jam. Rodosi jam, jog svetur ir miškai ne taip gražiai ūžia, kaip tėvynėje, ir medžiai ne taip aiškiai žaliuoja, ir žiedai ne taip kvepia, ir svetima kalba neskamba taip meiliai. Lyg tartum iš širdies kiekvieno žmogaus yra išaugę siūlai, kurių galai priaugo prie tėvynės; juo daugiau jis atsitolina nuo savo gimtinės, tuo daugiau siūlai tos išsitempia ir traukia atgal; o širdis nuo to traukimo nepaliauna sopėti.“ Šatrijos Ragana.

Plačiau
 
   2019-07-10  Vėjo jėgainių parko atstovai pristatė savo viziją

   Šiandien Savivaldybės merui Andriui Bautroniui ir kitiems Tarybos nariams UAB „Raseinių vėjas“ ir „Raseinių vėjo energija“ vadovas Marius Molotokas bei projektuotojai pristatė jų viziją ir siekį įkurti vėjo jėgainių parką keliose Raseinių rajono seniūnijose.

Plačiau
 
   2019-07-10  Kova su korupcija stiprėja

   Bendradarbiaudama su Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), Savivaldybė imasi priemonių mažinti korupcijos riziką jos valdomose įmonėse.

Plačiau
 
   2019-07-09  Projektas Ariogalos mieste juda į priekį

   Šiuo metu įgyvendinamas projektas „Ariogalos miesto bendruomeninės infrastruktūros gerinimas“. Projekto vykdymo kontrole ir darbų užbaigimui reikalingų atlikti veiksmų planavimu domėjosi objektuose apsilankę Savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla, Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėja Indrė Antanaitienė ir Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas, projekto vadovas Egidijus Alijauskas.

Plačiau
 
   2019-07-08  Raseinių rajono savivaldybės individualių namų gyventojams bus dalinami pakuočių atliekų rūšiavimo konteineriai

   Raseinių rajono savivaldybės administracija, siekdama gerinti savivaldybės gyventojų atliekų surinkimo priemonių infrastruktūrą, teikė Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūrai paraišką gauti finansavimą projektui „Pakuočių atliekų surinkimo iš gyvenamųjų individualių namų kvartalų priemonių (konteinerių) įsigijimui“. Projekto tikslas – skatinti rajono gyventojus aktyviau rūšiuoti bei sumažinti į sąvartynus patenkančių pakuočių atliekų kiekius. Įgyvendinant projektą Raseinių rajono savivaldybės administracija, pasinaudojusi Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros skirta dotacija, įsigijo 1500 konteinerių komplektų. Konteinerių komplektą sudaro: 120 l talpos konteineris, skirtas surinkti stiklo pakuotei, ir 240 l konteineris, skirtas kitoms pakuotėms (popieriaus, plastiko, metalo ir kombinuotos pakuotės atliekoms) surinkti.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2019-07-12  Informacinis pranešimas apie teritorijų planavimą

   Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. liepos 11 d. įsakymu Nr. A1-683 ,,Dėl pritarimo Raseinių rajono savivaldybės teritorijos paviršinių (lietaus) nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano koncepcijai‘‘ pritarta Raseinių rajono savivaldybės paviršinių (lietaus) nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano koncepcijai.

Plačiau
 
   2019-07-12  Seniūnaičių rinkimai Paliepių seniūnijoje
 
   2019-07-11  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2019-07-11  Informacinis pranešimas apie teritorijų planavimą

   Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. liepos 09 d. įsakymu Nr. A1-661 ,,Dėl Raseinių rajono savivaldybės teritorijos paviršinių (lietaus) nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano strateginio pasekmių aplinkai vertinimo‘‘ nustatyta, kad Raseinių rajono savivaldybės paviršinių (lietaus) nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano strateginio pasekmių aplinkai vertinimas nebus atliekamas.

Plačiau
 
   2019-07-11  Dėl žemės sklypo, kadastro Nr. 7260/0004:652, kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų

   Informuojame, kad yra parengtas sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektas. Planuojamas žemės sklypas (teritorija): Žemės sklypo kadastro Nr. 7260/0004:652, žemės sklypo adresas Kauno apskr., Raseinių r. sav., Raseinių sen., Ančakių k., 0,5550 ha.

Plačiau
 
   2019-07-10  „Lietuviško kino naktis“ vienu metu vyks net 25-iuose šalies miestuose: sužinokite apie kino seansus šalia jūsų

   Kino seansus po atviru dangumi rengiantis „Kinas po žvaigždėmis“ kartu su Lietuvos kino centru užsibrėžė ypatingą tikslą – lietuviška kino klasika suvienyti viso pasaulio lietuvius. Rugpjūčio 5 dieną Lietuvoje ir užsienyje įvyks „Lietuviško kino naktis“ , kurios metu išvysime restauruotą Arūno Žebriūno „Riešutų duoną“ (1978). Nors renginio centru pasirinkta sostinės Katedros aikštė, tačiau tuo pačiu metu kino klasiką bus galima žiūrėti jau 25 miestuose. 

Plačiau
 
   2019-07-10  Pagojukų seniūnijoje bus renkami seniūnaičiai

   Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 33 straipsnio 9 dalimi, Seniūnaičių rinkimo ir atšaukimo tvarkos aprašu, patvirtintu Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2019 m. balandžio 29 d. sprendimu Nr. TS-130 „Dėl seniūnaičių rinkimo ir atšaukimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla išleido įsakymą, kuriuo nustatyta Pagojukų seniūnijoje seniūnaičių rinkimų data, laikas ir vieta.

Plačiau
 
   2019-07-09  Iniciatyva „Kalėdos Raseiniuose“ ieško verslininkų paramos

   Liepos 8 d. startavo aktyvių raseiniškių iniciatyva „Kalėdos Raseiniuose“, kurią globoja Raseinių rajono savivaldybė. Iniciatyva siekia, kad prie miesto puošybos prisidėtų ir verslininkai, ir ūkininkai, ir pavieniai žmonės.

Plačiau
 
   2019-07-08  Šiluvos bienalės meno simpoziume – kūrybinių dirbtuvių ciklas

   Šiluvos meno bienalė yra gera proga ne tik susipažinti su įvairiais šiuolaikinio meno žanrais, tai puiki  galimybė kiekvienam apsilankiusiam  joje  tiesiogaiai  dalyvauti  kūrybiniame  procese.  Nuo liepos 18 d. prasidės trijų skirtingų kūrybinų dirbtuvių, seminarų programa.

Plačiau
 
   2019-07-04  Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia paraiškų priėmimą

   Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia paraiškų priėmimą projekto „Raseinių rajono savivaldybės vaikų dienos centrų tinklo plėtra“ partnerių atrankos konkursui.

Plačiau
 
   2019-07-03  Kvietimas teikti projektinius pasiūlymus

   Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Kauno apskrities skyrius kviečia teikti projektinius pasiūlymus Kauno regiono 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ Nr. 10.1.3-ESFA-R-920 priemonės „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas savivaldybėse“ projektų sąrašui sudaryti.

Plačiau
 
   2019-06-27  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2019 metų liepos–rugsėjo mėnesiais grafikas
 
   2019-06-19  Studentų dėmesiui

   Raseinių rajono savivaldybė kviečia aktyvius, norinčius įgyti žinių ir praktinių įgūdžių studijuojančius ar studijas baigusius informatikos, teisės ir kitų sričių studentus atlikti praktiką savivaldybės administracijoje.

Plačiau
 
   2019-06-17  Kviečiame registruotis psichologo konsultacijoms
 
   2019-06-12  Dėl atsinaujinančių išteklių naudojimo poreikio

   Aplinkos projektų valdymo agentūra informuoja, kad skelbiamas kvietimas teikti paraiškas paramai gauti pagal Klimato kaitos programos lėšų naudojimo 2019 m. sąmatą detalizuojančio plano priemonę (1.2.1. punktas)  „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, geoterminės energijos, biokuro ar kitų) panaudojimas visuomeninės ir gyvenamosios (įvairių socialinių grupių asmenims) paskirties pastatuose“.

Plačiau
 
   2019-02-25  Informacija apie planuojamą teikti paramą individualių namų savininkams

   Įgyvendinant vieną iš svarbiausių Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos tikslų – užtikrinti subalansuotą ir tvarią atsinaujinančių išteklių plėtrą bei didinti energijos vartojimo efektyvumą, 2019 m. gegužės mėnesį Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra planuoja skelbti kvietimus fiziniams asmenims gauti paramą neefektyvių biomasę naudojančių šildymo katilų keitimui į efektyvius biokuro katilus arba šilumos siurblius ir mažos iki 10 kW galios saulės elektrinių įrengimui.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 
 
 


 
 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.