Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. birželio 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8534683
Šiandien: 2628
Dabar: 18
Prenumerata

 
 
Naujienos
Paupio mokyklos-daugiafunkcio centro perspektyvos

   Savivaldybės meras Algirdas Gricius, Savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė ir Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė susitiko su Paupio mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomene – pedagogais, darbuotojais, mokinių tėveliais. Susitikimo metu aptartos įstaigos ateities perspektyvos. Mokyklos-daugiafunkcio centro direktorius Vytautas Dargvainis supažindino su dabartine padėtimi – mokykloje yra tik 35 ugdytiniai ir artimiausius kelerius metus tendencijos išliks panašios. Esant tokiai situacijai iškyla mokyklos išlikimo klausimas. Vietos bendruomenė kovoja už mokyklos išsaugojimą, o ir Savivaldybės meras supranta, kaip svarbu kaimo žmonėms išsaugoti kultūros židinį ir greta namų turėti ugdymo įstaigą, kur galėtų leisti savo mažuosius.

   Nuo ateinančių mokslo metų pradžios Paupio mokykloje-daugiafunkciame centre planuojama palikti tik ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo grupes bei prijungti centrą prie kitos, didesnės ugdymo įstaigos. Mokyklos bendruomenė supranta, kad pokyčiai neišvengiami ir pageidauja, kad Paupio mokykla-daugiafunkcis centras būtų prijungtas prie Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos argumentuodama, kad su Raseiniais geras susisiekimas, yra asfaltuotas kelias, dauguma vaikų gyvena Raseinių link. Prijungus prie didesnės ugdymo įstaigos, paupiškiams bus paliktas mokyklos-daugiafunkcio centro statusas, kad galėtų dalyvauti įvairiuose projektuose, ieškoti naujų veiklų ir papildomų finansavimo šaltinių.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.