Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugsėjo 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8736606
Šiandien: 2307
Dabar: 42
Prenumerata

 
 
Naujienos
Vaikų gynimo dienai - ledų fiesta

   Vykdydama projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai“, birželio 1 d. Ramonų kaimo bendruomenė surengė šventę, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Ta proga visi vaikai su tėveliais, mamytėmis, močiutėmis buvo pakviesti į bendruomenės kiemelį. Čia juos pasitiko Raseinių rajono kultūros centro renginių organizatorė Ramonuose Inga Vasiliauskienė, bendruomenės tarybos narė Odeta Žemaitienė, projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai“ socialinė darbuotoja Monika Jakiūnaitė ir užimtumo specialistė, kartu ir projekto vadovė, Dalytė Raudonienė.

   Jos visos buvo vasariškai pasipuošusios, pasidabinusios vasarinėmis girliandomis, veidai buvo išmarginti drugeliais, gėlėmis. Inga visiems vaikučiams, kurie norėjo tapti zuikučiais, gėlytėmis, drugeliais ar dar kuo nors kitu, kvietė rikiuotis į eilutę ir visiems ant veidukų išpiešė norimą personažą. Projekto vadovė Dalytė Raudonienė pasveikino gausiai susirinkusius į šventę. O kur vaikučiai ras gražesnę šventę, kai arti ir tėvelis, mamytė ar močiutė? Koks buvo stiprus tėvų ir vaikų ryšys, kai vaikučiams reikėjo artėjančiai Tėvo dienai nupiešti savo tėvelį arba savo šeimą. Mažiesiems dailininkams prireikė artimųjų pagalbos, nes sunku buvo prisiminti tėvelių plaukų spalvą, ant piešinio nemokėjo parašyti savo metukų, vardo. Renginio organizatorės dalyviams organizavo įvairias užduotis, skatinančias komandinę veiklą, sutelktumą. Visi šoko, sportavo, pūtė muilo burbulus, mėtėsi spalvotais balionais. Raseinių rajono kultūros centro meno vadovo Ramonuose Vytauto Kasparavičiaus grojama muzika buvo pritaikyta kiekvienai atrakcijai.

   Pati įspūdingiausia šventės dalis, kurios visi laukė - ledų fiesta. Vaikų šventei paįvairinti ir kad ji ilgiau įsimintų, šventės pabaigoje buvo surengtas saldus ir šaltas siurprizas - ledų fiesta ir vasariškas desertas. Ledams neatsispyrė nei mažesni, nei vyresni. O koks buvo vaikučių džiaugsmas, kai organizatorės priminė, kad nepamirštų ledais pasidalinti su juos atlydėjusiais tėveliais, mamytėmis, močiutėmis ar net broliais ir sesutėmis.

   Ramonuose tai tik pirmas renginys, vykdant projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai“. Ateityje bus organizuojama vasaros stovykla, išvykos, įvairūs mokymai ir užsiėmimai. Dalyviai gaus naudingų žinių, kurie pagerins tėvų ir vaikų tarpusavio supratimą, praplės akiratį, paskatins šeimas daugiau laiko leisti kartu, pagerės laisvalaikio užimtumas vaikams, jaunimui, įvairaus amžiaus asmenims ir šeimoms.

 

 

 

Ferdinandas Raudonius, Ramonų bendruomenės narys

Nuotraukos Dalytės Raudonienės 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.