Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8026698
Šiandien: 4390
Dabar: 68
Prenumerata
Naujienos
Mokytojo pašaukimo aidai

   Gyvenimą mes patiriame kaip paslaptį. Mes visi ieškome savo kelio, abejojame, klystame ir klumpame, ieškome paties gyvenimo prasmės ir savo pašaukimo. Tai, ką turime, ko pasiekėme, dažnai yra panašu į tai, ko troškome, bet niekada 100 procentų. Visiems tenka išsiruošti į ieškojimų kelią, kuriame vienas svarbiausių palydovų – mokytojas. Mokytojas, kuris giliai viduje visuomet saugojo pašaukimą – ugdyti žmoguje žmogų.

   Raseinių rajono švietimo centras jau aštuntus metus organizuoja renginį rajono mokytojams senjorams „Rugsėjo aidas“.  Kasmet šventiškai nusiteikę įvairių rajono ugdymo įstaigų mokytojai senjorai ir Raseinių trečiojo amžiaus universiteto studentai renkasi draugėn. Šiais metais šventės dalyvių lauks nuoširdus pašnekesys su Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijos klebonu kun. Erastu Murausku apie mokytojo pašaukimą. Juk mokytojas, kaip ir kunigas, turi aiškiai ir sąmoningai suvokti ir priimti savo tarnystės dalią, kuri ir vadinama pašaukimu.

   Raseinių rajono švietimo centras kasmet organizuoja pilietinę akciją „Padovanok knygą mokytojui senjorui“, kurioje aktyviai dalyvauja įstaigos, įmonės, organizacijos, bendrovės, klubai ir pavieniai asmenys. „Rugsėjo aido“ šventės metu visi rajono mokytojai senjorai kviečiami į sceną. Jiems dovanojamos akcijos metu surinktos knygos, o kiekvieno mokytojo rankose pražysta įvairių spalvų rudeninės gėlės.  Kasmet po nuoširdžių sveikinimų ir jautrių pokalbių renginius vainikuoja žymių žmonių, aktorių, menininkų pasirodymai. 2017-aisis mokytojai senjorai ir Raseinių TAU studentai matys pašėlusio smagumo spektaklį „Kas apsakys tas dzūkų linksmybes?“. Kuomet juoksimės visi kartu, atsiras artimesnis ryšys, pradėsime vieni kitus geriau suprasti. Juokas tikrai dalykas rimtas.

   Tačiau svarbiausia kiekvieno gyvenimo misija – neužmiršti pasiimti širdies gyvenimo kelionėn. Tai labai sunku. Praradus širdį mes sustojame. Todėl svarbu, kad šalia stovėjo, stovi ir stovės Mokytojas.

   Renginys „Rugsėjo aidas 2017“ – Lietuvos šimtmečiui skirto projekto „Dovana Lietuvai“, kviečiančio kurti dovanas – gerus darbus, skirtus vienas kitam, bendruomenei, miestui, valstybei, dalis.

Raseinių rajono švietimo centro direktorė Silva Morkevičienė

Renginio programa >>>

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.