Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. gruodžio 1 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Įvykdyta projekto „Raseinių m., Turgaus g. rekonstravimas, II etapas“ finansavimo sutartis

   2020 m. gegužės 21 d. tarp VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos buvo pasirašyta projekto Nr. 06.2.1-TID-R-511-21-0027 „Raseinių m., Turgaus g. rekonstravimas, II etapas“ (toliau – projektas) finansavimo sutartis. Projektui finansavimas buvo skiriamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.2.1-TID-R-511 įgyvendinamą priemonę „Vietinių kelių vystymas“ Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projekto biudžete nustatyta didžiausia galima projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma – 312.261,74 Eur, iš jų Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos – 260.630,59 Eur, o likusias lėšas (~51.631,15 Eur), reikalingas projekto įgyvendinimui, skyrė Raseinių rajono savivaldybės administracija.

   Pagrindinė problema, kuri buvo išspręsta įgyvendinus projektą – Raseinių miesto vietinės reikšmės kelio, t. y. Turgaus g., bloga techninė būklė (asfalto danga buvo susidėvėjusi, duobėta, ištrupėjusi ir pan.), eismo saugumo priemonių trūkumas ir dėl to kilusios blogo susisiekimo, eismo saugumo ir sugaišto kelionei laiko problemos. Šioms problemoms spręsti buvo numatyta rekonstruoti Turgaus g. nuo trišalės sankryžos su Turgaus gatve (444704, 6139285 (LKS)) iki antros sankryžos su Muziejaus gatve (445069, 6139387 (LKS)). Rekonstruojant gatvę buvo atliekami šie darbai: atnaujinama gatvės danga, šaligatviai, įrengiami paviršiniai lietaus nuotekų tinklai ir diegiamos eismo saugumo priemonės. Pilna apimtimi įgyvendinus projektą Raseinių m. Turgaus g. buvo pagerinti jos techniniai parametrai ir užtikrintas didesnis eismo saugumas, dėl ko pagerėjo susisiekimo, eismo saugumo sąlygos gatvėje bei sumažėjo sugaištas laikas vykstant šia gatve. Projekto rezultatai tiesiogiai prisidėjo prie Raseinių miesto vietinės reikšmės kelių techninių parametrų ir eismo saugumo juose gerinimo.

   Įgyvendinus projektą buvo sudarytos sąlygos Raseinių miesto gyventojams ir atvykstantiems miesto svečiams naudotis rekonstruotais, saugesniais vietinės reikšmės keliais. Projekto įgyvendinimo metu sukurtos ir atnaujintos infrastruktūros priežiūra ir eksploatacija rūpinsis projekto vykdytojas – bus skiriamos lėšos infrastruktūros priežiūrai ir tinkamai būklei užtikrinti.

 

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.