Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 18 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8012728
Šiandien: 1134
Dabar: 28
Prenumerata
Naujienos
Mamos dienos šventė „Laikas su tavimi...“

   „Kokia graži gėlių pieva, tokią mačiau tik pasakų knygelėje. Mamyte, kuri tau gėlė gražiausia? Kurią man tau nuskinti...“
   Tai vieni iš pirmųjų žodžių, skambėjusių Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokinių surengtoje Mamos dienos šventėje. Nuo pačių mažiausiųjų iki jau gimnaziją baigiančių mokinių savo dainas, šokius ir instrumentines melodijas skyrė pačiam brangiausiam žmogui – Mamai. Tai patvirtino ir renginyje parodytas videoreportažas. Pirmokėliai ir kiti pradinukai vienbalsiai tvirtino, kad Mama pati brangiausia. O sceniniame dialoge „iš kažkur“ aidintis mamos balsas vis kartojo, jog vaikas yra didžiausias turtas, ryškiausia žvaigždelė ir gražiausia gėlė. Vyresnieji mokiniai, scenoje ieškoję tikros ir besąlygiškos meilės apibrėžimo, ilgainiui suprato, jog tikriausia yra mamos meilė: ji be instrukcijų, be taisyklių, pripildyta atlaidumo, nuoširdumo ir dosnumo.

   Pilnutėlė Viduklės kultūros namų salė negailėjo aplodismentų, o išgirdus prasmingą vaikų žodį tai vienose, tai kitose akyse tvenkėsi ašaros. Renginio pabaigoje gimnazijos direktorė Danutė Janukienė taip pat pasveikino visas šventėje buvusias mamas ir močiutes, ir padėkojo visiems koncerto rengėjams: direktoriaus pavaduotojai ugdymui Audrai Samienei, mokytojams Gintarei Tytmonienei, Jolitai Čiuprovienei, Juozapui Juščiui, Astai Rašimaitei.
   Nuskambėjus paskutiniams baigiamosios dainos akordams vaikai pažiro po salę, nešini savo pagamintomis gėlėmis, drugeliais. Visų veiduose žydėjo šypsenos. Gražios šventės, Mamos! Tegul Jūsų vaikai Jus myli ne tik šią dieną!

 

 

 

 

Romena Antanavičienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.