Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. gruodžio 12 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8090247
Šiandien: 2432
Dabar: 22
Prenumerata
Naujienos
Tarp „Dovana Lietuvai“ dalyvių - ir Raseinių rajono kaimo bendruomenės

   Gruodžio 5 d. Vilniuje, Vyriausybės rūmuose buvo pagerbta daugiau nei 400 savanorių, kurie prisijungė prie Lietuvos atkūrimo 100-mečiui skirto projekto „Dovana Lietuvai“ ir neatlygintinai vykdė įvairiausius projektus. Iš viso Lietuvos žmonės jau padovanojo virš 500 dovanų Lietuvai ir savanorystei skyrė 277 tūkstančius valandų. Jų iniciatyvos buvo pačios įvairiausios: piliakalnių tvarkymas, prasmingų renginių organizavimas ir pan. Raseinių rajonui šiame renginyje atstovavo Betygalos, Berteškių, Gervinės kaimo bendruomenės ir Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjunga, pateikę savo idėjas interneto puslapyje http://www.lietuva.lt/100/lt/simtmecio-dovanos. Malonu pažymėti, kad tarp visų iniciatyvų renginio scenoje Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis apdovanojo tris iniciatyvas ir tarp jų buvo mūsų rajono kaimų bendruomenė „Berteškiai“, pateikusi savo atliktą didelį darbą - pavasarį bendruomenės žmonių jėgomis suremontuotas 104 m medinis tiltas per Berteškių tvenkinį (didelę dalį lėšų medienai įsigyti skyrė Raseinių rajono savivaldybė). Sveikiname bendruomenės pirmininkę Gintą Balsienę ir visus kaimo gyventojus, prisidėjusius prie tilto remonto.

   Renginio metu visoms dalyvavusioms organizacijoms buvo padovanotos Lietuvos vėliavos ir šimtmečio ženkliukai. Kitais metais ši akcija bus tęsiama. Dėkojame Raseinių rajono savivaldybei už transportą nuvykimui į renginį.

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.