Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8026641
Šiandien: 4333
Dabar: 22
Prenumerata
Naujienos
Sujainiuose bus sutvarkyta poilsio zona

   Gegužės  17 d. projekto „Poilsio zonos prie Sujainių tvenkinio sutvarkymas“ techninio projekto rengėjai iš UAB „Šiaulių hidroprojektas“ susitiko su  Savivaldybės specialistais, Paliepių seniūnijos atstovais.

   Susitikime su projektuotojais  dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Remigijus Ačas, pavaduotojas Darius Ulickas, Savivaldybės administracijos Ekonomikos ir ūkio departamento direktorė Indrė Antanaitienė, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Armandas Mockus.

   Savivaldybės administracijos direktorius R.Ačas rūpinasi, kad rengiamas projektas būtų  kuo efektyvesnis ir naudingesnis gyventojams. Projektu bus siekiama kompleksiškai sutvarkyti poilsio zoną prie Sujainių tvenkinio: išplėsti paplūdimį, įrengti tiltelį su čiuožykla ir šuolių bokšteliu į vandenį, atnaujinti mažosios architektūros elementus – suolelius, šiukšliadėžes, pastatyti daugiau įrengimų aktyviam laisvalaikiui ir pan.  Projekto paraiška bus teikiama artimiausiu metu.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.