Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugsėjo 22 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8747100
Šiandien: 842
Dabar: 17
Prenumerata

 
 
Apie tarnybą


Raseinių rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba
Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 188668420

   Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba yra savivaldybės kontrolės ir audito institucija – prižiūrinti, ar teisėtai, efektyviai, ekonomiškai ir rezultatyviai valdomas ir naudojamas savivaldybės turtas, kaip vykdomas savivaldybės biudžetas ir naudojami kiti piniginiai ištekliai.

Kontrolės ir audito tarnybos funkcijos yra:

 1. Atlikti finansinį ir veiklos auditą savivaldybės administracijoje, savivaldybės administravimo subjektuose bei savivaldybės kontroliuojamose įmonėse.
 2. Atlikti savivaldybės biudžeto vykdymo, finansinės atskaitomybės, turto apskaitos auditą.
 3. Audituoti įstaigoms, organizacijoms ir kitiems juridiniams asmenims savivaldybės suteiktas lėšas ir perduotą turtą, siekiant nustatyti, ar teisėtai, efektyviai, ekonomiškai ir rezultatyviai šis turtas naudojamas.
 4. Priimti sprendimus pagal finansinio ir veiklos audito ataskaitas, nurodyti savivaldybės administracijos direktoriui, audituojamų įstaigų vadovams jų veiklos trūkumus ir nustatyti terminą, per kurį turi būti pašalinti nustatyti teisės aktų pažeidimai.
 5. Teikti Merui, savivaldybės administracijos direktoriui, audituojamų savivaldybės administravimo subjektų bei savivaldybės kontroliuojamų įmonių vadovams išvadas, ataskaitas ir sprendimus, kurie buvo priimti dėl finansinio ir veiklos audito metų nustatytų ir nepašalintų teisės aktų pažeidimų.
 6. Kiekvienais metais iki liepos 15 d. savivaldybės tarybos veiklos reglamente nustatyta tvarka teikti savivaldybės tarybai išvadą dėl pateikto tvirtinti savivaldybės konsoliduotųjų ataskaitų rinkinio.
 7. Rengti ir savivaldybės tarybai teikti sprendimams priimti reikalingas išvadas, suteikiančias savivaldybės tarybai pagrindą tvirtinti koncesijos konkurso sąlygas ir pagrindines koncesijos sutarties sąlygas.
 8. Rengti ir savivaldybės tarybai teikti sprendimams priimti reikalingas išvadas dėl savivaldybės naudojimosi bankų kreditais, paskolų ėmimo ir teikimo, garantijų suteikimo ir laidavimo kreditoriams už savivaldybės kontroliuojamų įmonių imamas paskolas.
 9. Kiekvienais metais savivaldybės tarybos veiklos reglamente nustatytais terminais teikti savivaldybės tarybai tarnybos metinę veiklos ataskaitą.
 10. Savivaldybės tarybos arba Kontrolės komiteto prašymu teikti informaciją pagal savo kompetenciją.
 11. Valstybės kontrolės prašymu teikti tarnybos atliktų auditų ataskaitas ir darbo dokumentus audito išorinei peržiūrai atlikti.
 12. Imtis prevencinių priemonių, kad būtų ištaisyti ir nepasikartotų nustatyti teisės aktų pažeidimai.
 13. Bendradarbiauti su Lietuvos Respublikos Valstybės kontrole, Savivaldybių kontrolierių asociacija, valstybės ir savivaldybės institucijomis.

          Raseinių rajono savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos nuostatai »»»

          Auditoriaus atsakomybė atliekant finansinį (teisėtumo) auditą »»»
 

Darbo laikas:

I           8.00 - 17.30 val.
II–IV    8.00 - 17.00 val.
          8.00 - 15.15 val.
Pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.

          Asmenų prašymų ir skundų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo Raseinių rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyboje tvarkos aprašasAudronė Lukauskienė

Kontrolierė
Tel. (8 428)  79 553
El. p. audrone.lukauskiene@raseiniai.lt

Gyvenimo aprašymas »»»
Pareigybės aprašymas »»»
 
Veiklos užduotys:

 

Lina Melėšienė
Vyriausioji specialistė
Tel. (8 428)  79 584
El. p. lina.melesiene@raseiniai.lt
 
Pareigybės aprašymas »»»

 

Asta Pratašienė
Vyriausioji specialistė
Tel. (8 428)  79 584
El. p. asta.pratasiene@raseiniai.lt
 
Pareigybės aprašymas »»»

 

 

 

 

 

 


Informacija atnaujinta: 2018-09-12 13:09:13
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.