Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. vasario 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8272159
Šiandien: 1592
Dabar: 26
Prenumerata
Naujienos
Jaunimo mokymai

   Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamentas kartu su Raseinių rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba ir Raseinių rajono kultūros centro Atvira jaunimo erdve organizavo mokymus „Užsimotyvuok“. Mokymai skirti mokinių savivaldos ir jaunimo organizacijų atstovams. Mokymuose dalyvavo mokinių savivaldų ir jaunimo organizacijų atstovai iš Raseinių rajono ir Birštono savivaldybių. Mokymų tikslas – skatinti jaunus žmonės imtis iniciatyvos organizuoti savo bendraamžiams renginius, akcijas, spręsti jiems aktualias problemas.

   Į mokymų programą aktyviai įsiliejo mokiniai iš Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos, Raseinių r. Šiluvos gimnazijos, Raseinių r. Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Raseinių r. Ariogalos gimnazijos, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos bei svečiai iš Birštono jaunimo klubo ir Birštono gimnazijos.

   Susirinkusius mokymų dalyvius pasveikino ir motyvavo Raseinių r. savivaldybės meras Algirdas Gricius, Raseinių r. mero pavaduotoja Gitana Rašimienė ir Raseinių r. savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė.

   Mokymų metu dalyviai naudojant neformaliojo ugdymo metodus mokėsi toliarancijos ir supratingumo, pristatė savo vykdomas veiklas. Taip pat diskutavo apie esamą situaciją ir galimus sprendimo būdus, patrauklias veiklas bendraamžiams. Mokymų pabaigoje dalyviai džiaugėsi įgiją motyvacijos, pažinčių ir sudarytais planais, kartu įgyvendinti veiklas.

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.