Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. spalio 18 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Projektams – vis didesnis dėmesys

   Savivaldybės vadovai bei specialistai planingai aptaria vykdomų projektų eigą, aiškinasi priežastis, trukdančias sklandžiai atlikti tam tikrus projektų etapus, numato problemų sprendimo būdus.

  Praėjusiame pasitarime dalyvavo meras Andrius Bautronis, administracijos direktorius Edmundas Jonyla, direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė, skyrių vedėjai, atsakingi specialistai, projektų vadovai ir koordinatoriai. Projektus pristatė Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėja Indrė Antanaitienė.

   Projektų vadovai informavo apie įvykdytas užduotis ir priežastis, trukdančias sklandžiai atlikti tam tikrus projektų etapus, taip pat buvo aptarti veiksmai dėl problemų sprendimo ar derinimo. Ypatingą dėmesį buvo prašoma atkreipti į užduočių įvykdymo terminus, būtinus skubiai pradėti viešuosius pirkimus bei pateikti reikalingus atsakymus rangovams ar paslaugų teikėjams, kadangi didžioji dalis likusių darbų turi būti užbaigti dar šiais metais.

   Pastaruoju metu dalyje projektų jau užbaigti darbai. Pirmą naujų mokslo metų dieną duris atvėrė atnaujinta Raseinių kūno kultūros ir sporto centro (RKKSC) salė. 2020 metais, gavus finansavimą, turėtų prasidėti šio statinio išorės remontas, bus atnaujinta ir universali sporto aikštelė miesto stadione. VšĮ Raseinių ligoninės prieigose iškilmingai atidaryta modernizuota viešoji erdvė, kurioje dar bus įrengtas apšvietimas, atlikti kiti darbai.

   Taip pat sutvarkyta ir pritaikyta gyventojų poreikiams erdvė Kalnujų miestelyje, užbaigtas 2 gatvių Pievų ir Alyvų g. atkarpų ir bendruomenės kiemo asfaltavimas Gėluvos kaime, įrengta vaikų žaidimo aikštelė, užbaigtas Katauskių kaimo viešosios erdvės sutvarkymo ir pritaikymo gyventojų poreikiams projektas ir t.t.

   Toliau vyksta rangos darbai Raseinių miesto Vilniaus gatvėje, iš pagrindų taip pat atnaujinama rajono centro prekyvietė, laukiama, kada komisija priims Nakvynės namus Raseiniuose. Tęsiami darbai ir kituose projektuose, kaip antai: ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo prieinamumo didinimas Raseinių rajone (Ariogalos lošelyje-darželyje), Raseinių m. bendrojo ugdymo įstaigų efektyvumo didinimas (Prezidento Jono Žemaičio gimnazija, Šaltinio progimnazija) ir t..t. Iš visų rangovų reikalaujama, kad darbai būtų atlikti kokybiškai ir nustatytais terminais.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.