Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. spalio 18 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Būkime saugūs kelyje į mokyklą

   Nuskambėjo rugsėjo 1-osios skambutis kviesdamas mokinukus į naują pažinimo etapą. Betygalos Maironio gimnazijos durys plačiai atsivėrė betygaliečių ir aplinkinių kaimų vaikams, kurie mokyklą pasiekia pėsti, važiuoja dviračiais, autobusais, vyresnieji ir patys vairuoja automobilius.

   Labai džiaugiamės, kad jau rugsėjo pradžioje Betygalos kaimų bendruomenės pirmininkė Gema Račienė pakvietė 5-8 klasių moksleivius susitikti su Raseinių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiuoju tyrėju Dariumi Jonaičiu. Pareigūnas konkrečiai ir aiškiai priminė mokiniams eismo dalyvių pareigas ir teises, reikalavimus dviratininkams, paragino patiems elgtis tinkamai bei padėti jaunesniems draugams saugiai pasiekti mokyklą ir grįžti į namus. Moksleiviams pateikta informacija buvo labai naudinga, tikimės, kad žinojimas, kaip saugiai elgtis kelyje, padės išvengti nemalonių incidentų.

   Po pokalbio su pareigūnu bendruomenės pirmininkė Gema Račienė, vaikų dienos centro darbuotoja Rita Zakienė, bibliotekininkė Regina Musteikienė padovanojo visiems vaikams atšvaitus ir palinkėjo saugios kelionės į namus.

   Nuoširdžiai dėkojame bendruomenės pirmininkei Gemai Račienei už rūpestį ir pagalbą užtikrinant visų mūsų mokinukų saugumą.

    Betygalos Maironio gimnazijos 7 klasės auklėtoja Rasa Adomaitienė

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.