Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugpjūčio 16 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8660704
Šiandien: 231
Dabar: 33
Prenumerata

 
 
Naujienos
Kultūros diena chorui „ŠATRIJA“ - ypatinga

   Raseinių rajono kultūros centro mišriam chorui ,,ŠATRIJA“ balandžio 15 – oji ypatinga diena! Simboliška, kad Kultūros dieną vykusi chorų atranka į 2018 metų Lietuvos šimtmečio dainų šventę „Vardan tos...“, atnešė tiek džiaugsmo chorui.

   Respublikinė komisija (Artūras Dambrauskas - 2018 m. Dainų šventės Dainų dienos „Vienybė težydi“ kūrybinės grupės vadovas, valstybinio choro „Vilnius“ vadovas; Donatas Zakaras - kompozitorius, Lietuvos nacionalinio kultūros centro mėgėjų meninės kūrybos skyriaus vyriausiasis specialistas; Danguolė Beinarytė - Kauno technologijos universiteto akademinio choro Jaunystė“ vadovė), išklausiusi atliekamus kūrinius, liko ne tik patenkinta kolektyvo pasirengimu ir pakvietė atvykti į tradicinę Lietuvos dainų šventę, bet ir ,,pakėlė“ choro prieš metus įgytą 2-ąją kategoriją – į 1-ąją - pačią aukščiausią kategoriją. Mums tai buvo didžiulė staigmena. Esame laimingi iki mėnulio ir dar toliau! Tai puiki dovana - Kultūros dienos proga! Ir, aišku, didžiulis ,,Šatrijos“ choro ir jo ilgamečio, reiklaus vadovo - Gražvydo Jegnoro bei koncertmeisterės Saulės Krečkauskienės įvertinimas ir įpareigojimas mums visiems.

 

Alma Radvilė, Raseinių kultūros centro mišraus choro ,,ŠATRIJA“ prezidentė

 

Monikos Vaznonės nuotr.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.