Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. lapkričio 21 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Šventa Ona – duona nešina

   Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centras įgyvendindamas Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projekto meninių gebėjimų lavinimo veiklą organizuoja kalendorinių švenčių paminėjimus. Liepos 26 d. centras kvietė savo lankytojus prisiminti Oninių papročius ir tradicijas, pabūti kartu, pasiklausyti šiai šventei pritaikytų dainų.

   Kultūros darbuotoja Lina Urniežiūtė-Volfienė renginį pradėjo daina „Ave Marija“, kuri buvo kaip įžanga į legendos apie Šv. Oną – Mergelės Marijos motiną pasakojimą. Kultūros darbuotoja lankytojams priminė Oninių šventimo tradicijas, papročius, šio vardo populiarumą kitose šalyse. Lankytojai pasidalino mintimis, kad seniau Žemaitijoje ši diena būdavo tapatinama su javapjūtės pradžia, o Rytų Aukštaitijoje bei Dzūkijoje – su jos pabaiga.

   Be abejo po keleto nuotaikingų dainų buvo pasveikintos varduvininkės Onutės. Joms buvo įteiktos puokštelės ir išsakyti nuoširdūs palinkėjimai.

   Visus susirinkusius nuotaikingomis dainomis pradžiugino renginio viešnia Regvita Garšvaitė.

   Netruko prabėgti nuotaikingo renginio valandėlė, tačiau niekas neskubėjo skirstytis. Visi buvo pakviesti pasigardžiuoti juoda duona su kvapniu šiųmečiu medumi, atsigaivinti duonos gėrimu bei pasišnekučiuoti apie karštos vasaros džiaugsmus ir rūpesčius.

 

 

Rolandas Baltrušaitis, Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro direktoriaus pavaduotojas socialiniams reikalams

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.