Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. rugsėjo 20 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Milašaičių kaimo bendruomenė įgyvendino projektą

   Milašaičių kaimo bendruomenė teikė paraišką Žemės ūkio ministerijos Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai 2020 m. konkursui ir gavo finansavimą projekto „Aktyvaus laisvalaikio erdvės įrengimas prie Milašaičių kaimo bendruomenės namų“ įgyvendinimui. Projektui skirta 5000,00 Eur, o Raseinių rajono savivaldybė prisidėjo kofinansavimo lėšomis – 617,98 Eur.

   Šio projekto tikslas - įrengti patrauklią laisvalaikio erdvę šalia bendruomenės namų, kur vaikai turėtų galimybę leisti laisvalaikį besisupdami ant sūpynių, karstydamiesi virvėmis, čiuoždami žaidimų aikštelėje įrengtais takeliais žemyn. Vaikai ne tik smagiai leis laiką, bet ir fiziškai stiprės, bendraus su kitais bendraamžiais. Nepamiršti ir suaugusieji - jiems įrengtas patogus treniruoklis, padėsiantis judėti net ir prižiūrint savo vaikus ar anūkus.Teritorijoje, kad mamoms ar tėčiams, močiutėms ar seneliams būtų patogu ilsėtis ir prižiūrėti vaikus, pastatyti keturi lauko suoliukai, šiukšlių dėžės.

   Kaimo gyventojams ir svečiams projektas buvo pristatytas tradicinės vasaros šventės metu.

           

Milašaičių kaimo bendruomenės pirmininkas Romanas Daujotas

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.