Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. birželio 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8537128
Šiandien: 263
Dabar: 66
Prenumerata

 
 
Naujienos
Pėsčiųjų žygis – Lietuvos atkūrimo 100-mečiui

   Svarbaus valstybės jubiliejaus belaukdama, Kaulakių bendruomenės taryba nusprendė pakeliauti pėsčiomis ir atnaujinti žinias apie saugumą kelyje iki Armonų būrio partizanų paminklo prie Luknės upelio. Šiame paminkle yra įrašyti 15 kaimyninių kaimų žuvusiųjų, priklausiusiųjų Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio (LLKS) Prisikėlimo apygardai, vardai ir pavardės.

   Pasak šios informacijos autorės, Kaulakių bendruomenės pirmininkės Elenos Pocienės, iš kitos kelio pusės prie paminklo atkeliavo Saugailių bendruomenės nariai. Šio krašto gyventojas Algirdas Bakšys papasakojo apie partizanų kovas ir jaunuolių žūtį, paminklo pastatymo iniciatorius, statybos problemas. Lietuvos parlamento gynėjas Antanas Kliunka priminė 1991 m. sausio 13-osios įvykius už Lietuvos laisvę ir išskleidė išsaugotą Kęstučio partizanų apygardos trispalvę vėliavą. Visi kartu dainavome partizanų ir lietuviškas patriotines dainas, vaišinomės vaistažolių arbata ir pačių keptais pyragais.
   Kaulakių bendruomenės narė Regina pasiūlė rūpintis sveikata ir saugumu keliuose, kad ilgai galėtume džiaugtis gyvenimu. Ji paskelbė akcijos ,,Būk matomas kelyje“ nuostatus, priminė pėsčiųjų saugaus eismo taisykles, atspindinčių šviesą priemonių taisyklingą naudojimą, kaip saugos priemonę nuo nelaimių.
   Po to vyko estafetė ,,Sukurk šviesoforą“, kurios nugalėtoja tapo Saugailių bendruomenės komanda. Nuo jos tik 1 minute atsiliko kaulakiečiai. Nugalėtojams buvo įteikti šviesą atspindintys pakabukai- briedžiukai, o kitai komandai – pakabinami atšvaitai, skirti Lietuvos atkūrimo 100-mečiui. Kiti žygio dalyviai gavo šviečiančias juostas ant rūbų.
   Akcijoje dalyvavo 50 žmonių, kurie už saugaus eismo priemones yra dėkingi Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos. Žygio dalyvių ir svečių akyse spindėjo džiaugsmas, pasitikėjimas ir noras laikytis saugaus eismo keliuose, nuolat būti atsargiems keliaujant Lietuvos keliais. Tikimasi, kad primintos saugaus eismo taisyklės ir taisyklingas saugos priemonių nešiojimas visus šios akcijos dalyvius įpareigos būti atsakingais ir atidžiais pėsčiaisiais.

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.