Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. spalio 22 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos

  

Pradedamas vykdyti bendras nekilnojamojo turto auditas

   Valstybės kontrolė ir Lietuvos savivaldybių kontrolės ir audito tarnybos pradeda vykdyti bendrą savivaldybių nekilnojamojo turto auditą. Toks projektas bus vykdomas pirmą kartą. Š. m. rugsėjo 12 d. tokį bendradarbiavimo susitarimą pasirašė ir Raseinių rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba. Plačiau: https://www.vkontrole.lt/pranesimas_spaudai.aspx?id=24898 


   2018 m. lapkričio 8 d. vykusiame Raseinių rajono savivaldybės Kontrolės komitete buvo pritarta Raseinių rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos 2019 m. veiklos planui.


   Š. m. vasario 9 dieną Kontrolės komiteto posėdyje buvo svarstoma Kontrolės ir audito tarnybos 2017 metų veiklos ataskaita ir jai pritarta. Veiklos ataskaitą pristatė ir į Komiteto narių klausimus atsakė Raseinių rajono savivaldybės kontrolierė Audronė Lukauskienė.  


Gyventojai gali teikti pasiūlymus Kontrolės ir audito tarnybai

   Atnaujinus talpinamą informaciją apie Kontrolės ir audito tarnybos veiklą internetinėje svetainėje adresu www.raseiniai.lt,  numatytas ir „Gyventojų pasiūlymų“ skyrelis, kuriame gyventojai gali pateikti Kontrolės ir audito tarnybai pasiūlymus dėl aktualių savivaldybei problemų sprendimo.
  Raseinių rajono savivaldybės kontrolierė Audronė Lukauskienė dalyvavo Kontrolės komiteto posėdyje

   2017 m. gegužės 24 d. 15.00 val. Savivaldybės kontrolierė Audronė Lukauskienė dalyvavo Kontrolės komiteto posėdyje ir pateikė komiteto nariams informaciją apie 2017 metų veiklos plano vykdymą. 


Š. m. kovo 22 d. 11.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kontrolės komiteto posėdis

   Jo metu bus svarstoma Kontrolės ir audito tarnybos 2016 metų veiklos ataskaita. Tai pat, Kontrolės komiteto nariai bus supažindinti su Valstybės kontrolės atliktos Raseinių rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyboje išorinės peržiūros rezultatais. Su darbotvarke galima susipažinti čia »»»


2017 m. kovo 14 dieną Savivaldybės kontrolierė Audronė Lukauskienė dalyvavo Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės organizuotame susitikime – diskusijoje

   Lietuvos Respublikos valstybės kontrolėje 2017 m. kovo 14 dieną vyko susitikimas-diskusija su Savivaldybių kontrolės ir audito tarnybų atstovais dėl 2016 metų nacionalinio finansinių ataskaitų rinkinio, valstybės skolos ataskaitų ir valstybės skolos valdymo audito strategijos bei tarptautinių audito standartų naujovių.
  


Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė atliko Raseinių rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos išorinę peržiūrą

   Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė Raseinių rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyboje atliko tarnybos atliktų auditų išorinę peržiūrą, kuri apėmė tarnybos sukurtos audito kokybės kontrolės sistemos ir atlikto 2015 m. konsoliduotųjų finansinių ataskaitų ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkinių audito kokybės vertinimą.
    Aukščiausiosios audito institucijos nuomone, tarnyboje iš esmės sukurta kokybės kontrolės sistema yra veiksminga ir užtikrina, kad visi auditai būtų atliekami pagal auditą reglamentuojančius teisės aktus. Tarnybos atliktas auditas įvertintas II lygiu.
    Susipažinti su Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės 2017 m. sausio 31 d. išorinės peržiūros ataskaita Nr. IP-1 „Raseinių rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyboje atliktos išorinės peržiūros rezultatai“ galima čia »»»

 


Informacija atnaujinta: 2019-09-17 10:29:47
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.