Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. sausio 19 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Steponkaimio kaimo bendruomenė dalinosi patirtimi

   Gruodžio 6 d. Vidaus reikalų ministerijos renginyje ,,Bendruomeninių organizacijų gerosios patirties sklaida“ buvo apdovanotos gyventojams socialines paslaugas teikiančios bendruomeninės organizacijos. Renginio tikslas - skatinti gyventojų pilietinį aktyvumą ir bendruomeninių organizacijų plėtrą šalyje bei užtikrinti savivaldybių institucijų bendradarbiavimą su bendruomeninėmis organizacijomis.

   Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė sveikinimo kalboje pabrėžė, kad ten, kur bendruomenės ir savivaldybės dirba kartu, yra pasiekiami geresni rezultatai, todėl reikia nuolat ieškoti sąlyčio taškų ir stengtis atrasti geriausias bendradarbiavimo formas. Ji taip pat paminėjo, kad aplankė Raseinių rajono kaimo bendruomenes, nes šiais metais už bendruomeniškumą „Auksinė krivūlė“ buvo įteikta Raseinių rajono savivaldybei. Renginio metu savo bendruomenės patirtimi vykdant vaikų dienos centro ir jaunimo atvirų erdvių veiklą dalinosi ir mūsų rajono kaimų bendruomenės ,,Steponkaimis“ pirmininkė Audronė Stankevičienė. Renginyje taip pat dalyvavo Loreta Sirvidienė, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyriausioji specialistė. Už gerąją 2019 metų bendruomeninių organizacijų socialinių paslaugų gyventojams teikimo patirtį apdovanotos šios bendruomeninės organizacijos: Alytaus r. sav. Mikalavo kaimo bendruomenė ,,Šilaičiai“, Radviliškio r. sav. asociacija Vėriškių bendruomenė, Druskininkų sav. Viečiūnų bendruomenė ,,Versmė“. Už socialinių paslaugų gyventojams teikimo inovatyvumą: Vilkaviškio r. sav. Gudkaimio kaimo bendruomenė. Už pasidalijimą savo gerąja patirtimi: Vilniaus r. sav. Veriškių kaimo bendruomenė, Molėtų r. sav. Dapkūniškių bendruomenės centras ir Raseinių r. sav. kaimų bendruomenė „Steponkaimis“.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.