Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugsėjo 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8734997
Šiandien: 698
Dabar: 51
Prenumerata

 
 
Naujienos
Pasirašyta projekto „Raseinių m., Partizanų g. rekonstravimas“ finansavimo sutartis

   Š. m. balandžio 26 d. tarp Transporto investicijų direkcijos ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos buvo pasirašyta projekto Nr. 06.2.1-TID-R-511-21-0009 „Raseinių m., Partizanų g. rekonstravimas“ finansavimo sutartis.

   Projektui finansavimas yra skiriamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.2.1-TID-R-511 įgyvendinamą priemonę „Vietinių kelių vystymas“. Projekto biudžete nustatyta didžiausia galima projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma – 258 864,06 Eur, iš jų Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos – 220 034,45 Eur, o likusias lėšas, reikalingas projekto įgyvendinimui, skirs Raseinių rajono savivaldybės administracija.
   Viešojo pirkimo konkursą laimėjusi UAB „Brosta“ planuoja rangos darbus pradėti artimiausiu metu. Pagrindinė problema, kuri bus sprendžiama įgyvendinant šį projektą – atnaujinti Raseinių miesto vietinės reikšmės kelią – tai yra Partizanų gatvę, – kurios dabartinė techninė būklė yra bloga (asfalto danga susidėvėjusi, duobėta, sutrūkinėjusi ir pan.) ir kelia pavojų eismo saugumui. Dėl to kyla blogo susisiekimo ir sugaišto kelionei laiko problemos. Joms spręsti yra numatyta ne tik gatvės rekonstrukcija, bet ir įrengti pėsčiųjų ir dviračių taką nuo Tiesos iki Vilties gatvių bei pėsčiųjų taką nuo Vilties iki Jurbarko gatvių.
   Rekonstruojant gatvę bus atliekami šie darbai: atnaujinama gatvės danga, šaligatviai ir apšvietimo tinklai, įrengiami paviršiniai lauko nuotekų tinklai, pėsčiųjų, dviračių takai, diegiamos ir kitos eismo saugumo priemonės. Tikimasi, kad visa apimtimi įgyvendinus projektą Partizanų gatvėje bus pagerinti jos techniniai parametrai ir užtikrintas didesnis eismo saugumas. Dėl to pagerės susisiekimo, eismo saugumo sąlygos gatvėje bei teks mažiau skirti laiko vykstant šia gatve.
   Projekto rezultatai tiesiogiai prisidės prie Raseinių miesto vietinės reikšmės kelių techninių parametrų ir eismo saugumo juose gerinimo.
   „Įgyvendinant projektą, dėl planuojamų rangos darbų gyventojams ir svečiams atsiras tam tikrų nepatogumų (Partizanų g. bus ribojamas ar nukreipiamas eismas, padidės triukšmo lygis ir pan.), todėl iš anksto norime Jūsų atsiprašyti“, – teigė Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Jūratė Verde.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.