Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. vasario 22 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Vyko Raseinių rajono kaimų bendruomenių visuotinis susirinkimas

   Vasario 7 d. Raseinių rajono savivaldybės salėje vyko Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos visuotinis ataskaitinis susirinkimas. Susirinkimo metu buvo pristatytos ir patvirtintos 2019 m. veiklos ir finansinės ataskaitos.

   Susirinkime dalyvavo Savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, Savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla, pavaduotoja Irma Juknevičienė, Savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėja Lina Čėsnienė, LR Seimo Pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius su padėjėjais Skaidrute Žuvelaitiene ir Algimantu Mieliniu, LR Seimo narės Vidos Ačienės padėjėja Jūratė Garliauskienė, Savivaldybės tarybos Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto pirmininkė Diana Kaupaitienė, Raseinių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Darius Jonaitis ir Giedrė Deveikienė, Raseinių rajono kultūros centro direktorė Inga Šatkauskienė, Raseinių rajono vietos veiklos grupės pirmininkas Vincas Blinstrubas. Susirinkimo pradžioje svečiai dalijosi mintimis apie bendruomenių veiklą, buvo aptartas šių metu Raseinių rajono kultūros centro ir kaimo bendruomenių bendradarbiavimas. Dar kartą buvo pasidžiaugta dideliu kaimų bendruomenių indėliu, kai 2019 metais Savivaldybė buvo įvertinta ir apdovanota „Auksine krivūle“ už bendruomeniškumą. Planuojamas naujoves pristatė Raseinių rajono kultūros centro direktorė Inga Šatkauskienė, susirinkime dalyvavo ir kultūrinių renginių organizatoriai seniūnijose. Susirinkime buvo nutarta teikti projekto „Raseinių rajono kaimo bendruomenių 2020 metų veiklos apibendrinimas“ paraišką Žemės ūkio ministerijos Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo konkursui. Nors kadencija dar nesibaigė, atsistatydino ilgametė sąjungos pirmininkė Loreta Sirvidienė, vietoj jos pirmininku išrinktas iki tol pavaduotoju buvęs Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys, o buvusi pirmininkė išrinkta jo pavaduotoja.

   Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjunga dėkoja visiems pagalbininkams už bendrą darbą organizuojant ir įgyvendinant įvairias kaimo bendruomenių veiklas: Raseinių rajono savivaldybės vadovams, Savivaldybės administracijos vadovams, skyrių vedėjams ir specialistams, seniūnams, Raseinių rajono vietos veiklos grupei „Raseinių krašto bendrija“, LR Seimo nariams, Raseinių rajono savivaldybės tarybos nariams, Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešajai bibliotekai, Raseinių rajono kultūros centrui, Raseinių rajono policijos komisariatui ir kitiems prisidedantiems, kad bendruomenių veikla būtų matoma ir vertinama.

 

     
     

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.