Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. kovo 28 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Pasirašytas potvarkis dėl Tarybos posėdžių datų keitimo

   Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis pasirašė potvarkį Dėl rajono savivaldybės 9-ojo šaukimo tarybos šešioliktojo ir septynioliktojo posėdžio datos pakeitimo. Šiuo potvarkiu 2020 m. kovo 23 d. 14.00 val. posėdis perkeltas į kovo 26 d. 10 val., o kovo 26 d. 10 val. posėdis perkeltas į kovo 30 d. 10 val. Taip pat numatyta, kad posėdžiai vyks nuotoliniu būdu.

   „Visą savaitgalį nepailsdami dirbome, kad surastume mechanizmus kaip TEISĖTAI organizuoti Raseinių rajono savivaldybės posėdį nuotoliniu būdu, nekeliant jokios grėsmės aplinkiniams. Džiaugiuosi, kad po pasitarimų su teisininkais, Vyriausybės atstovu ir dar kartą pasikalbėjus su medikais pavyko rasti teisėtą galimybę kovo 26 d. Raseinių rajono savivaldybės posėdį organizuoti nuotoliniu būdu. Dėl šios priežasties šiandien turėjęs vykti posėdis yra atšaukiamas. Kviečiu kolegas aktyviai dalyvauti kovo 26 d. Raseinių rajono savivaldybės tarybos posėdyje ir priimti mūsų kraštui reikšmingus sprendimus“,- socialiniame tinkle Facebook rašė Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.

   Raseinių rajono savivaldybė primena, kad visų atsargumo priemonių nuspręsta imtis, atsižvelgus į Lietuvoje vykstančią COVID-19 viruso plėtrą ir dėl jos paskelbtą karantiną. Savivaldybės gyventojams linkime likti sveikiems, imtis visų saugumo priemonių.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.