Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. spalio 17 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Birštono kurortas - poilsis ir sveikata

   Į Lietuvą atkeliavus tokiems puikiems orams, pats metas pailsėti, papramogauti ir drauge išvykti į kelionę. Šiais metais Gervinės kaimo gyventojų išvyka buvo labai greitai suorganizuota, nes jau senokai mintyse skambėjo žodis- Birštonas.

   Unikalia gamta bei sveikatai palankiu klimatu pasižymintis kurortas svečių laukia kiekvieną dieną. Todėl jau vasaros pirmąjį šeštadienį, betarpiškai bendraujanti gidė Vilija mūsų bendruomenės laukė ant Nemuno kranto ir pakvietė į kupiną įspūdžių kelionę po nuostabųjį kurortą. Iš tiesų – karališkas tas Birštonas, įdomi istorija, gražus Vytauto parkas, dar įdomesnis Vytauto kalnas. Užsilipome ir žvalgėmės- koks Nemunas didingas. Ėmėme akimis ieškoti, kurioje vietoje po vandeniu palaidotas šio kurorto simbolis – banginukas, tarnavęs kaip pirmojo mineralinio šaltinio apsauga. Atrodo, kad šis kurortas-tai didžiulis parkas, kuriame trys dėmesį traukiantys takeliai. Vienas – skulptūrų, kitas skirtas sportininkams, o trečiasis atkartoja 70 km besitęsiančius Nemuno tėkmės vingius. Įdomu tai, kad ir šiandien šalia šios upės vis dar atrandama naujų piliakalnių. Dar yra ir Kneipo sodas su įvairaus šiurkštumo ir dygumo dangų takeliais bei savaime į žemės paviršių trykštančio gręžinio „Versmė“ mineralinio vandens baseinėliu. Čia visi praleidome nuostabų laiką, laiką savo sveikatai, savo poilsiui, ne vieną stiklinaitę išgėrėme Birštono mineralinių šaltinių vandens.

   O po bendrų pietų- kultūrinė valanda. Susipažinome ne tik su vietinio regiono folkloro kultūra, bet ir pasitikrinome save, kaip išmanome visos Lietuvos tautinį – muzikinį paveldą. Edukaciją mums pravedė garsi folkloristė, auksinės gervės nominantė, tautinio paveldo žinovė, nuostabaus muzikinio talento savininkė. Laikas taip greitai ištirpo...

   Kelionė atgalios buvo taip pat įdomi. Kad grįžtume namo saugūs, teko atlikti užduotis, bet už tai visi buvo apdovanoti saugaus eismo priemonėmis. Kelionės pradžioje išrinkti linksmieji vadovai puikiai atliko skirtas pareigas, visus apjungė ir tolesnei bendrystei, džiaugėsi įspūdžiais ir dėkojo už patirtus įspūdžius. Visi įsiamžinome prie Gervinės kaimo bendruomenės vėliavos.

   O į Birštoną mes tikrai sugrįšime...

 

 

 

 

Gervinės kaimo bendruomenės pirmininkė Jūratė Garliauskienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.