Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. liepos 21 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Naujienos
Seniūnams – nauji tarnybiniai automobiliai

   Šiandien senais automobiliais atvykę į Savivaldybę keturi rajono seniūnai iš jos išvyko naujutėlaitėmis „Škoda Octavia“. Jų dokumentus ir raktelius meras Algirdas Gricius ir administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas įteikė Ariogalos miesto seniūnijos seniūnui Sauliui Buividui, naujai Ariogalos seniūnijos seniūnei Ligitai Žebelienei, Girkalnio seniūnijos seniūnei Justinai Šaulienei ir Viduklės seniūnijos seniūnei Daivai Ulinskienei.

Dar dvi tokios pačios škodos vėliau bus įteiktos Raseinių ir Betygalos seniūnijoms, kurių seniūnai dėl ligos šiandien negalėjo priimti šių automobilių. Kitų seniūnų tarnybiniai automobiliai šiuo metu yra pakankamai geros techninės būklės.

Savivaldybės ir administracijos vadovai pasidžiaugė, kad pagaliau pavyko įgyvendinti ne vienerius metus brandintą svajonę – senus seniūnijų kledarus pakeisti šiuolaikinėmis, moderniomis transporto priemonėmis, pagamintomis 2018 metais, – taip pat palinkėjo seniūnams saugiai važinėti darbo reikalais bei tausoti šį turtą.

Šiuos dyzelinių variklių automobilius Savivaldybės administracija įsigijo lizingo būdu pritarus Savivaldybės tarybai.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.