Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. birželio 20 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Naujienos
 
   2019-06-20  Diskusijos dėl sprendimų projektų kaitino posėdžio salę

   Šiandien Raseinių rajono savivaldybės 9-ojo šaukimo tarybos 6-ojo posėdžio pradžioje Tarybos narys Algirdas Gricius perskaitė ir įteikė merui Andriui Bautroniui pareiškimą, kuriame 3 Darbo partijos ir 3 visuomeninio rinkimų komiteto „Pilietiškas pasirinkimas“ frakcijų nariai oficialiai pasiskelbė opozicija.

Plačiau
 
   2019-06-20  Girkalniškiai lankėsi Nyderlanduose

    Šiais mokslo metais Girkalnio pagrindinė mokykla dalyvauja net trijuose Erasmus+ programos projektuose. Vienas iš projektų – „Surfing our Roots“- koordinuojamas Girkalnio pagrindinės mokyklos. Projekto tikslas – susipažinti su UNESCO paveldu šalyse partnerėse bei vietiniu paveldu savo šalyje. Mokiniai lanko vietinio paveldo objektus, atlieka įvairias projekto užduotis, kuria trumpus vaizdo filmukus apie aplankytas vietas.

Plačiau
 
   2019-06-19  Edukacija Betygalos vaikų dienos centre

   Gražią ir saulėtą popietę Betygalos vaikai rinkosi į aromaterapijos edukaciją. Supažindinti su netradiciniu sveikatinimo metodu mielai sutiko mūsų kraštietė, aromaterapijos propaguotoja Zita Gaižauskienė.

Plačiau
 
   2019-06-19  Rytoj – Tarybos posėdis

  Birželio 20 d. 10 val. prasidės Raseinių rajono 8-ojo šaukimo savivaldybės tarybos 6-asis posėdis, kurio darbotvarkėje – 33 sprendimų projektai įvairiais klausimais.

Plačiau
 
   2019-06-19  Tapytojas su savo paroda keliauja po Lietuvą

   Raseiniuose gyvenantis Algirdas Laurinaitis atstovauja mūsų kraštui, rengdamas savo parodas Lietuvos miestuose ir rajonuose, kuriuose jis gyveno ankstesniais metais.

Plačiau
 
   2019-06-19  Įvyko tarptautinė konferencija

   2017 m. Lietuvos Respublikos Seimas nusprendė, minėdamas 800-ąsiais Žemaitijos vardo metinės, 2019 m. paskelbti Žemaitijos metais. Žemaitija, neabejotinai vaidino itin svarbų vaidmenį Lietuvos valstybingumo istorijoje. Pirmasis Europoje Švč. Mergelės apsireiškimas įvyko taip pat ne kur kitur, bet Žemaitijoje – 1608 m. Šiluvoje. Tai vienintelis oficialiai Katalikų Bažnyčios pripažįstamas Švč. Mergelės Marijos apsireiškimas Lietuvoje. Dažnai su Švč. Mergelės Marijos apsireiškimais susijusi miestų ir miestelių raida, religinės šventės, Lietuvos giminių istorija ir piligrimystės tradicijos.

Plačiau
 
   2019-06-19  Respublikinė šventė „Po senolių pastoge“ Kaulakiuose

   Vasarą vis daugiau renginių persikelia į atviras lauko erdves. Toks renginių organizavimo būdas sudaro galimybę ne tik turiningai praleisti laisvalaikį, bet ir susipažinti su gražiomis Raseinių krašto vietomis.

Plačiau
 
   2019-06-18  Šiluvos apylinkėse – naktinis žygis partizanų takais

   Birželio 14-osios vėlyvą vakarą prasidėjęs žygis buvo skirtas Jono Žemaičio–Vytauto metams, Šaulių sąjungos 100-čiui bei Gedulo ir vilties dienai paminėti.

Plačiau
 
   2019-06-18  Tradicinė šventė Mirkliuose ,,Saugokime save ir kitus“

   Karštą birželio 15-osios popietę šis tradicinis renginys prasidėjo Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkės Gražinos Andraitienės sveikinimu, prie kurio prisijungė ir svečiai: LR Seimo vicepirmininko Arvydo Nekrošiaus padėjėja ir Lenkelių kaimo bendruomenės pirmininkė Skaidrutė Žuvelaitienė, Raseinių rajono policijos komisariato bendruomenių pareigūnė Giedrė Deveikienė, vaikų globos namų vaikučiai ir auklytės bei šaunieji šokėjėliai su vadove Neringa.

Plačiau
 
   2019-06-18  Socialinė parama mokiniams

   Nuo liepos 1 d. jau galima teikti prašymus dėl mokinių nemokamo maitinimo mokykloje bei paramos mokinio reikmenims įsigyti.

Plačiau
 
   2019-06-18  Maudymosi vietose atliekami vandens kokybės tyrimai

   Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2019 m. balandžio 29 d. sprendimu Nr. TS-121 ,,Dėl Raseinių rajono savivaldybės maudyklos ir rekreacinių zonų nustatymo“ Raseinių rajono savivaldybėje buvo patvirtinta viena Savivaldybės maudykla – Sujainių tvenkinys Sujainių k. (Paliepių sen.) ir šios rekreacinės zonos: Dubysos upė Dainų slėnyje (Ariogalos miesto sen.), Dubysos upė Daugodų k. (Raseinių sen.), Prabaudos tvenkinys Norgėlų k. (Raseinių m. sen.), Viduklės I tvenkinys Viduklės mstl. (Viduklės sen.), Dubysos upė Lyduvėnų mstl. (Šiluvos sen.), Kaulakių tvenkinys Riogliškių k. (Betygalos sen.), Berteškių tvenkinys Berteškių k. (Betygalos sen.), Zbaro tvenkinys Zbaro k. (Šiluvos sen.).

Plačiau
 
   2019-06-17  Konkursą laimėjo BĮ Raseinių socialinių paslaugų centras

Socialinės paramos skyrius informuoja, kad projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai“ Asmeninio asistento paslaugų organizavimo ir teikimo konkursą laimėjo BĮ Raseinių socialinių paslaugų centras.

Plačiau
 
   2019-06-17  Didiesiems atlaidams rengiamasi iš anksto

   Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidai (Šilinės) šiemet Šiluvoje vyks rugsėjo 7–15 dienomis, bet šioms iškilmėms jau pradedama rengtis.

Plačiau
 
   2019-06-14  Gedulo ir vilties diena Raseiniuose

   Teigiama, kad sovietų įvykdytų represijų metais Lietuvoje nukentėjo per 300 000 žmonių, kurie buvo pasiųsti į kalėjimus ar tremties vietas, išsibarsčiusias po visą Sovietų Sąjungą. Jeigu būtų norima įgarsinti kiekvieną ištremtų ar įkalintų tautiečių vardą, pavardę ar likimą, tai užtruktų 15 parų.

Plačiau
 
   2019-06-14  Vyks konkursas-apžiūra „Gražinkime savo aplinką“

   Raseinių rajono savivaldybė ir šiemet rengia konkursą-apžiūrą „Gražinkime savo aplinką“. Konkurso tikslas – skatinti gyventojus puoselėti savo sodybų, miestų, miestelių aplinką, ugdyti gyventojų kūrybingumą, skleisti gerus tvarkymo pavyzdžius bei puoselėti kraštovaizdžio tvarkymo tradicijas.

Plačiau
 
   2019-06-14  Padėkota darbštuoliams pedagogams

   Ketvirtadienio popietę Šaltinio progimnazijoje buvo pagerbti rajono mokyklų mokytojai, parengę savo gabiausius mokinius šiais mokslo metais dalyvauti 25 dalykų olimpiadose (dalyvavo apie 500 mokinių) ir maždaug 65 konkursuose (dalyvavo apie 4000 mokinių). Ne vienas jų ugdytinių tapo šių olimpiadų ir konkursų nugalėtojais bei prizininkais.

Plačiau
 
   2019-06-14   NVO ketina teikti dalį viešųjų paslaugų

   Savivaldybėje Nevyriausybinių organizacijų (NVO) informacijos ir paramos centro direktorius Martinas Žaltauskas ir valdybos pirmininkas Ričardas Diržys pasidalijo informacija apie Lietuvos savivaldybių patirtį perduodant dalį savivaldybėse teikiamų viešųjų paslaugų nevyriausybinėms organizacijoms (NVO).

Plačiau
 
   2019-06-13  Šiluvoje – tarptautinė religinio turizmo konferencija

   Šiluva, kurioje 1608 m. įvyko švenčiausios Mergelės Marijos apsireiškimas – vienintelis Bažnyčios oficialiai pripažįstamas ir tuo unikalus ne tik Lietuvoje, bet ir Rytų Europoje – turi ambicingų planų tapti visos Lietuvos religinius objektus vienijančiu turizmo, dvasiniu ir meno centru.

Plačiau
 
   2019-06-10  Apie pensijų kaupimo pertvarką

   Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (toliau – SADM) primena, kad nuo šių metų įsigaliojo pensijų kaupimo pertvarka. Tai reiškia, kad jau kaupiantys dirbantys asmenys nuo šių metų sausio pradėjo kaupti naujomis sąlygomis, o iki 2019-ųjų nekaupusiems gyventojams, kuriems dar nėra suėję 40 metų, buvo pasiūlyta pradėti kaupti pensijų fonduose nuo šių metų liepos mėnesio.

Plačiau
 
   2019-05-22  Savivaldybė tęsi įsipareigojimą

   Raseinių rajono savivaldybė – pagrindinė VšĮ Raseinių hipodromas dalininkė – siekdama galutinai išspręsti šios viešosios įstaigos skolos klausimą UAB „Raseinių statyba“ už jos atliktus darbus, pasirašė trišalę taikos sutartį. Šis sprendimas buvo priimtas šio mėnesio 14 d. Tarybos posėdyje.

Plačiau
 
   2019-05-14  Pavasaris – pats laikas gerinti pastatų būklę, siekiant sumažinti išlaidas šildymui kito šildymo sezono metu

   Pasibaigus šildymo sezonui, prasideda tinkamiausias laikas imtis pastatų būklės gerinimo darbų, siekiant sutaupyti šilumos ir, tuo pačiu, pinigų kito šildymo sezono metu. Nes tik dėl pastatų būklės skiriasi vartotojų mokėjimai už šilumą tą patį mėnesį. Šilumos suvartojimo analizė skirtingos būklės daugiabučiuose parodo, kad mokėjimai už šildymui suvartotą šilumą šiuose pastatuose tą patį mėnesį skiriasi kartais.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2019-06-19  Studentų dėmesiui

   Raseinių rajono savivaldybė kviečia aktyvius, norinčius įgyti žinių ir praktinių įgūdžių studijuojančius ar studijas baigusius informatikos, teisės ir kitų sričių studentus atlikti praktiką savivaldybės administracijoje.

Plačiau
 
   2019-06-19  Kitos paskirties inžinerinio statinio vėjo elektrinės 349 kw Šlapučių k., Ariogalos sen., Raseinių r. sav., žemės skl. kad. nr.: 7218/0004:22, projektiniai pasiūlymai
 
   2019-06-17  Kviečiame registruotis psichologo konsultacijoms
 
   2019-06-12  Raseinių r. Šiluvos k.v. melioracijos projekto nr. 14 (1986 m.), Girkalnio k.v. melioracijos projekto nr. p2 (1964 m.) melioracijos statinių 2017 m. nukentėjusių nuo liūčių rekonstravimas projektinių pasiūlymų viešinimas

   Projekto pavadinimas: Raseinių r. Šiluvos k.v. melioracijos projekto Nr. 14 (1986 m.), Girkalnio k.v. melioracijos projekto Nr. P2 (1964 m.) melioracijos statinių 2017 m. nukentėjusių nuo liūčių rekonstrukcija.

Plačiau
 
   2019-06-12  Dėl atsinaujinančių išteklių naudojimo poreikio

   Aplinkos projektų valdymo agentūra informuoja, kad skelbiamas kvietimas teikti paraiškas paramai gauti pagal Klimato kaitos programos lėšų naudojimo 2019 m. sąmatą detalizuojančio plano priemonę (1.2.1. punktas)  „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, geoterminės energijos, biokuro ar kitų) panaudojimas visuomeninės ir gyvenamosios (įvairių socialinių grupių asmenims) paskirties pastatuose“.

Plačiau
 
   2019-06-12   Dėl nepriklausomų kandidatų į UAB „Raseinių vandenys“ valdybą atrankos

 

   Uždaroji akcinė bendrovė ,,Raseinių vandenys“ (toliau – Bendrovė), juridinio asmens kodas 172380181, buveinė – Žemaičių g. 8, Raseiniai.

Plačiau
 
   2019-06-06  Informacija apie numatomą priimti Tarybos spendimo projektą

  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyrius parengė ir teiks Savivaldybės tarybai tvirtinti sprendimo projektą „Dėl inžinerinės infrastruktūros vystymo plano vėjo elektrinių statybai rengimo ir planavimo tikslų“.

Plačiau
 
   2019-06-06  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2019 m. birželio – liepos mėn.

Plačiau
 
   2019-05-31  Kviečiame teikti paraiškas pagal priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“

   Raseinių rajono savivaldybės administracija (toliau – administracija) kviečia teikti paraiškas paramai gauti pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ (toliau – priemonė).

Plačiau
 
   2019-05-13  Kvietimas teikti paraiškas

   Iki 2019 m. liepos 9 d. 12.00 val., vidurdienio, (Lietuvos ir Latvijos laiku) vyksta Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 3-iasis kvietimas teikti paraiškas. Projektų paraiškos turi būti parengtos anglų kalba ir pateiktos per programos elektroninę valdymo sistemą eMS (ems.latlit.eu).

Plačiau
 
   2019-03-27  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2019 metų balandžio–birželio mėnesiais grafikas
 
   2019-03-04  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2019 metais Raseinių rajone grafikas
 
   2019-02-25  Informacija apie planuojamą teikti paramą individualių namų savininkams

   Įgyvendinant vieną iš svarbiausių Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos tikslų – užtikrinti subalansuotą ir tvarią atsinaujinančių išteklių plėtrą bei didinti energijos vartojimo efektyvumą, 2019 m. gegužės mėnesį Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra planuoja skelbti kvietimus fiziniams asmenims gauti paramą neefektyvių biomasę naudojančių šildymo katilų keitimui į efektyvius biokuro katilus arba šilumos siurblius ir mažos iki 10 kW galios saulės elektrinių įrengimui.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 
 
 


 
 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.