Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. sausio 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8203508
Šiandien: 3309
Dabar: 26
Prenumerata
Naujienos
Aleksandro Stulginskio universiteto diena Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje

   Vykdoma 2015 m. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos ir Aleksandro Stulginskio universiteto pasirašyta sutartis. Tęsiasi šių dviejų ugdymo įstaigų bendradarbiavimas.
   Vasario 10 d. sulaukėme svečių iš Aleksandro Stulginskio universiteto. Paskaitą mokiniams „Išmanusis buhalteris – verslo svajonė“ skaitė Erika Besuparienė, ASU ekonomikos ir vadybos fakulteto doktorantė, ASU Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto doc. Dr. Vilda Grybauskienė kalbėjo su mokiniais apie atliekų tvarkymą. ASU stojančiųjų priėmimo grupės vyr. vadybininkas Antanas Girčys supažindino mokinius su stojimo į aukštąją mokyklą galimybėmis, studijų programomis. Universiteto pirmo kurso studentė Rūta Gaškauskaitė susirinkusiuosius džiugino dainomis.

   Apie įsidarbinimo galimybes mūsų rajone kalbėjo Viduklės girininkijos girininkas Raimondas Juzikis, įmonės Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija“ vadovas Vincas Blinstrubas, LŽŪKT Raseinių biuro vadovė Vida Mankuvienė, šio biuro augalininkystės konsultantė Jurgita Jonikaitė.

   Renginio tikslas – aptarti studijų universitete aktualijas ir perspektyvas, skatinti mokslinę diskusiją apie aukštosios mokyklos ir darbdavių indėlį rengiant šiuolaikinį specialistą globalizacijos ir aukštojo mokslo politikos kontekste.

   Organizuodami šį susitikimą siekėme sukurti bendruomenišką aplinką, suburiančią tolesnėms mokinių, aukštosios mokyklos dėstytojų ir darbdavių diskusijoms.

   Dėkojame visiems dalyvavusiems ir džiaugiamės puikiais mokinių atsiliepimais apie renginį.

 

   

 

 

Irena Griškienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.