Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. rugpjūčio 25 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Išvyka į Raseinių hipodromą

   Betygalos vaikų dienos centro lankytojai nuvyko į vienintelį Baltijos šalyse esantį Raseinių hipodromą, kuriame galima organizuoti lygiąsias žirgų lenktynes. Ten mus maloniai priėmė ir apie žirgų kasdienį gyvenimą, priežiūrą, karališkąjį sportą papasakojo jojimo treneris Donatas Bartkus.

   Susipažinome su hipodrome gyvenančiais gražuoliais žirgais, sužinojome jų vardus, charakterio ypatybes. Jojimo treneris parodė (kas norėjo, galėjo pabandyti), kaip reikia šukuoti žirgą, išvalyti jo „pėdutes“. Po to visi vaikai jodinėjo ramia ir draugiška lietuvių žemaituke, kuri puikiai jautė kiekvieną mažąjį raitelį. Profesionali žokėja ant „žirgo-treniruoklio“ pademonstravo varžybinį jojimą.

   Tai puikios fizinės formos reikalaujantis sportas. Drąsiausieji betygališkiai tai išbandė patys. Laikas hipodrome prabėgo labai greitai, daug pamatėme ir sužinojome apie nuostabų gyvūną, žmogaus draugą ir pagalbininką – žirgą. Dėkojame treneriui D.Bartkui už nepamirštamų įspūdžių ir labai daug pačių geriausių emocijų kupiną dieną.

    Betygalos vaikų dienos centro socialinė darbuotoja Rita Zakienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.