Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. sausio 22 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8198081
Šiandien: 649
Dabar: 42
Prenumerata
Naujienos
Aptarti darželių grupių klausimai

   Rajono meras Algirdas Gricius ir mero pavaduotoja Gitana Rašimienė sukvietė vaikų darželių vadoves, su kuriomis aptarė visus su darželinukų grupių formavimu susijusius klausimus. Nors situacija ikimokyklinėse ugdymo įstaigose dar gali kisti visą rugsėjį, tačiau, išklausius visas darželių vadoves, tapo aišku, kad nuo kito rugsėjo reikės dar vienos darželio grupės „Saulutės“ vaikų darželyje. Kadangi jai patalpų nėra, reikės spręsti, į kurią ugdymo įstaigą perkelti vieną ikimokyklinukų grupę. Buvo nutarta peržiūrėti ir pačią priėmimo į darželius tvarką.

   Meras A.Gricius pasiūlė sukurti vieningą visų ikimokyklinio ugdymo įstaigų savotišką registrą, kad būtų išvengta vis dar pasitaikančių situacijų, kai vienas vaikas užregistruojamas keliuose vaikų darželiuose ir taip sudaromas vietų trūkumo vaikų darželiuose įspūdis. Ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovės pasiguodė, kad jau darosi sudėtinga rasti specialistų. Dar blogai, kad iš viršaus būna nuleidžiamas mažų grupių modelis, griežtinami higienos normų reikalavimai, bet nepasirūpinama finansavimu, viskas paliekama ant Savivaldybės pečių.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.