Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. vasario 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8277728
Šiandien: 743
Dabar: 57
Prenumerata
Naujienos
Kelionė į Taliną

   Gintaro kaimų bendruomenė susiruošė į kelionę Talinas - Tartu. Važiuojant autobusu bendruomenės pirmininkė priminė, kad šiemet bendruomenė dalyvauja saugaus eismo projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“, todėl pakartojo svarbiausias saugaus eismo taisykles, išdalino važiuojantiems po atšvaitą ir palinkėjo visiems saugios kelionės. Taline aplankėme Talino televizijos bokštą, iš kurio grožėjomės rudenėjančiu vaizdu, aplankėme „Hidrolėktuvų uosto“ muziejų, interaktyvų unikalios koncepcijos jūrų muziejų, supažindinantį su senąją vandens ir oro technika.

   Pasivaikščiojome Talino senamiesčiu, užsukome į Nevskio ortodoksų katedrą. Antrą kelionės dieną vykome į antrą pagal dydį Estijos miestą Tartu. Labai visiems patiko mokslo centro „AHHAA“, kur daugumą eksponatų galima paliesti rankomis ir išbandyti jų veikimą patiems. Pasivaikščiojome po Tartu senamiestį ir dar daug ką pamatėme įdomaus. Vėlai vakare visi pavargę, bet pilni įspūdžių grįžome namo.

 

 

Nijolė Lauraitienė, bendruomenės pirmininkė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.