Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. birželio 18 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Naujienos
Posėdžiavo komitetai

   Šiandien net 5 Tarybos komitetai turėjo svarstyti gegužės 14 d. vyksiančio Raseinių rajono 9-ojo šaukimo tarybos 4-ojo posėdžio darbotvarkės sprendimų projektus.

   Tačiau Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto posėdis neįvyko – nebuvo kvorumo: Darius Ulickas neatvyko į posėdį, o vietoj atsistatydinusio Tarybos ir šio komiteto nario Gintauto Mikolaičio, jį pakeisiantis politikas dar nėra priėmęs priesaikos.

   Kitų keturių komitetų darbotvarkių pirmasis klausimas buvo dėl Edmundo Jonylos skyrimo į Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas. Nors Valstybės saugumo departamentas (VSD) dar nepatvirtino, kad kandidatas gali dirbti su slapta informacija, Savivaldybė gavo Vyriausybės atstovo Kauno apskrityje tarnybos raštą, kuriuo leidžiama Tarybos nariams balsuoti dėl E.Jonylos tinkamumo vadovauti Savivaldybės administracijai. Tokia išimtinė tvarka padaryta ir kitų rajonų savivaldybių taryboms, kad nebūtų pažeistas Vietos savivaldos įstatymas.

   Komitetai svarstė bendrus ir kiekvienam specifinius sprendimų projektus. Ūkio ir informacinės visuomenės plėtros komiteto pirmininku mero teikimu išrinktas Vidmantas Karabinas.

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 
 
 


 
 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.