Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. spalio 22 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Tarybos nariai

 

Eil.nr.

Pavardė, vardas

Telefonas

El.paštas

Kandidatų sąrašo pavadinimas

Įgaliojimai pripažinti

1.

Alfredas Bardauskas

 8 620  46 453

alfredas.bardauskas@raseiniai.lt

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

2019-04-15

2.

Ričardas Bartkus

 8 615  40 568

ricardas.bartkus@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Rasus“

2019-04-15

3.

Andrius Bautronis

 8 624  86 944

andrius.bautronis@raseiniai.lt

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

2019-04-15

4.

Vincas Blinstrubas

 8 699  94 460

vincas.blinstrubas@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Pilietiškas pasirinkimas“

2019-04-15

5.

Vytautas Bulotas

 8 672  38 151

vytautas.bulotas@raseiniai.lt

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

2019-04-15

6.

Gediminas Kazys Galubauskas

 8 698  08 541 gediminas.galubauskas@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2019-05-14

7.

Jūratė Garliauskienė

 8 620  75 127

jurate.garliauskiene@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Rasus“

2019-04-15

8.

Pranas Gedminas

 8 687  75 252

pranas.gedminas@raseiniai.lt

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

2019-04-15

9.

Algirdas Gricius

 8 686  18 110

algirdas.gricius@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Pilietiškas pasirinkimas“

2019-04-15

10.

Rimas Gunevičius

 8 615  77 848

rimas.gunevicius@raseiniai.lt

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

2019-04-15

11.

Vidmantas  Karabinas

 -

vidmantas.karabinas@raseiniai.lt

Partija Tvarka ir teisingumas

2019-04-15

12.

Diana Kaupaitienė

 8 618  77 881

diana.kaupaitiene@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2019-04-15

13.

Antanas Kilčauskas

 8 698  47 431

antanas.kilcauskas@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2019-05-28

14.

Giedrius Kunigiškis

 -

giedrius.kunigiskis@raseiniai.lt

Darbo partija

2019-04-15

15.

Vaidas Kuzmarskis

 -

vaidas.kuzmarskis@raseiniai.lt

Darbo partija

2019-04-15

16.

Dovilė Lukminaitė

 -

dovile.lukminaite@raseiniai.lt

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

2019-04-15

17.

Aldona Ona Radčenko

 8 616  18 516

aldona.radcenko@raseiniai.lt

Partija Tvarka ir teisingumas

2019-04-15

18.

Gitana Rašimienė

 8 693  10 772

gitana.rasimiene@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Pilietiškas pasirinkimas“

2019-04-15

19.

Matas Skamarakas

 8 675  02 310

matas.skamarakas@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2019-04-15

20.

Mingaudas Tamaliūnas

 -

mingaudas.tamaliunas@raseiniai.lt

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

2019-04-15

21.

Darius Ulickas

 -

darius.ulickas@raseiniai.lt

Darbo partija

2019-04-15

22.

Kęstutis Užemeckas

 8 693  87 275

kestutis.uzemeckas@raseiniai.lt

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

2019-04-15

23.

Jonas Vazgys

 8 612  87 170

jonas.vazgys@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2019-04-15

24.

Gerda Visockienė

 -

gerda.visockiene@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Rasus“

2019-04-15

25.

Romaldas Zubiela

 8 686  51 182

romaldas.zubiela@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Rasus“

2019-04-15

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Informacija atnaujinta: 2019-10-02 11:26:04
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.