Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 18 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8012728
Šiandien: 1134
Dabar: 28
Prenumerata
Naujienos
Kaip nubrėžti trajektoriją nuo žinių iki sėkmės

   Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, Raseinių rajono švietimo centras organizavo rajono ugdymo įstaigų mokinių olimpiadų ir konkursų prizinių vietų laimėtojų šventę. Pernai Švietimo centro kolektyvas vyko į ugdymo įstaigas pasveikinti laimėtojų. O šiemet, balandžio 27 ir 28 dienomis, Raseinių rajono savivaldybės Didžiojoje salėje buvo organizuota vyresniųjų klasių mokinių olimpiadų ir konkursų prizinių vietų laimėtojų pagerbimo šventė.

   Džiugu, kad mokiniai, jų mokytojai didžiuojasi sėkmingai nubrėžta trajektorija nuo atkaklaus darbo iki laimėtų prizinių vietų Lietuvos mokinių olimpiadų ir konkursų rajono etapuose. Pasveikinti ir pasidžiaugti mokinių pasiekimais atvyko Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius, mero patarėjas Algimantas Mielinis, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė, skyriaus specialistės, ugdymo įstaigų vadovai, mokytojai. Raseinių rajono švietimo centro diplomai ir dovanos pirmiausia buvo teikiami pirmųjų vietų laimėtojams, o jų net 42. Haroldas Bartusevičius, Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos 1 gimn. klasės mokinys, ir Egidijus Skužinskas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos 2 gimn. klasės mokinys, net trijų olimpiadų pirmųjų vietų laimėtojai. Egidijus ir biologijos olimpiados antrosios vietos laimėtojas. Jiems diplomus teikė Silva Morkevičienė, o Švietimo centro dovanas Algimantas Mielinis, savivaldybės mero patarėjas. 35 antrųjų vietų laimėtojus sveikino Švietimo centro direktorė ir Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė. Diplomai ir dovanos buvo įteikti ir 30 trečiųjų vietų laimėtojų. Muzikiniais kūriniais sveikino Raseinių r. Ariogalos ir Prezidento Jono Žemaičio gimnazijų mokiniai.
    Rajono ugdymo įstaigų vadovai sveikino savo mokinius ir juos parengusius mokytojus. Gerai suvokiame, kad mokytojo atliekama misija yra labai svarbi ir kilni. Mokytojo darbo esmė yra tikėti savimi ir atliekamo darbo prasme, įtikinti ir atrasti tą paslaptingą jungtį tarp mokytojo ir mokinio, kuri atveria kelius į bendras paieškas, tobulėjimą, tikslo siekimą. Visiems mokytojams, parengusiems olimpiadų ir konkursų prizinių vietų laimėtojus, buvo įteiktos Raseinių rajono švietimo centro padėkos ir gėlės. Gegužę bus kviečiami 3-8 klasių mokiniai į 2017 m. olimpiadų ir konkursų laimėtojų apdovanojimo šventę „Sėkmės trajektorija“.

 

 

 

 


Nijolė Vežbavičienė, Raseinių rajono švietimo centro metodininkė 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.