Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. sausio 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8203508
Šiandien: 3309
Dabar: 26
Prenumerata
Naujienos
Aleksandro Stulginskio universiteto vardo suteikimas Raseinių r. Ariogalos gimnazijos gamtos mokslų laboratorijai

   Tęsdama tradiciją gimnazijos kabinetus ir kitas edukacines erdves pavadinti Lietuvą garsinusių ir tebegarsinančių žmonių vardais, 2017 m. vasario 13 d. Ariogalos gimnazija visą būrį svečių ir moksleivių pakvietė į renginį „Aleksandro Stulginskio universiteto vardo suteikimas Raseinių r. Ariogalos gimnazijos gamtos mokslų laboratorijai“. Didžiuojamės, kad Aleksandro Stulginskio universitetas – mūsų gimnazijos socialinis partneris, o universiteto rektorius prof. dr. Antanas Maziliauskas – mūsų mokyklos absolventas.

   Renginyje dalyvavo ASU Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto docentė V. Grybauskienė, ASU Ekonomikos ir vadybos fakulteto doktorantė E. Besusparienė, ASU studijų skyriaus vyr. vadybininkas A. Girčys, ASU studentė R. Gaškauskaitė, ASU absolventai Raseinių miškų urėdijos Viduklės girininkijos girininkas R. Juzikis, UAB „Antomas“ buhalterė R. Marijošienė, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Raseinių biuro vadovė V. Mankuvienė ir augalininkystės konsultantė J. Jonikaitė, Raseinių r. savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja R. Petreikienė, verslo įmonių atstovai J. Jagminas, A. Siudikas, R. ir D. Čeičiai.

   „Svarbiausia daryti tai, kas patinka, ir nebijoti klysti“, – savo sveikinimo kalboje pabrėžė Aleksandro Stulginskio universiteto rektorius Antanas Maziliauskas. Pasidalinęs šiltais prisiminimais apie Ariogalos vidurinę mokyklą, rektorius, turintis inžinieriaus-hidrotechniko specialybę, kalbėjo apie globalias pasaulines problemas bei tarptautinius projektus, kvietė gimnazijos bendruomenę įvairiomis progomis atvykti į universitetą ir prižadėjo, kad artimiausiu metu mūsų mokiniams paskaitys paskaitą. Atsižvelgdami į tai, kad rektorius turi ilgametę strategijų rengimo ir planavimo, derybų bei tarptautinių organizacijų ekspertinę patirtį įvairiose pasaulio valstybėse (Afrikoje, Pietų Amerikoje, Azijoje), nekantraudami lauksime paskaitos.

   Ariogalos gimnazijos direktorius Arvydas Stankus akcentavo, kad labai svarbu, jog kiekvienas gimnazijos mokinys išgirstų kuo daugiau sėkmės istorijų ir turėtų į ką lygiuotis, nes vaikai – mūsų šalies ateitis. Pasveikinęs visus svečius, direktorius į salę pakvietė pačius mažiausius mūsų gimnazistus – folkloro grupės narius pradinukus (vadovas D. Juška). Jautrų muzikinį sveikinimą (Jurgos ariją iš miuziklo „Velnio nuotaka“) šventės dalyviams skyrė ir ASU Ekonomikos ir vadybos fakulteto I kurso studentė R. Gaškauskaitė.

   Išklausę muzikinius sveikinimus ir kitų renginio svečių kalbas, stebėjome, kaip simbolinę gamtos mokslų laboratorijos, kuriai suteiktas ASU vardas, juostą kerpa ASU rektorius ir gimnazijos direktorius. Vėliau ASU lektoriai mūsų gimnazijos mokinius pakvietė į paskaitas: ASU Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto docentė V. Grybauskienė skaitė paskaitą „Atliekų tvarkymas“, ASU Ekonomikos ir vadybos fakulteto doktorantė E. Besuparienė skaitė paskaitą „Išmanus buhalteris – verslo svajonė“, ASU studijų skyriaus vyr. vadybininkas A. Girčys skaitė paskaitą „Studijos ASU“. Mokiniai vienbalsiai teigia, kad paskaitos buvo įtaigios ir įdomios.

   Ariogalos gimnazijos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja Aleksandro Stulginskio universiteto rektoriui Antanui Maziliauskui, lektoriams bei visiems renginio svečiams. Tikimės, kad prasmingas bendradarbiavimas su ASU mūsų mokiniams atvers plačias būsimos karjeros perspektyvas.

 

   

 

Ariogalos gimnazijos mokytoja Daiva Vaičaitienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.