Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. sausio 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8203508
Šiandien: 3309
Dabar: 26
Prenumerata
Naujienos
Technologijos ir verslo mokykla papuošė Žemaičio aikštę

   Raseinių technologijos ir verslo mokykla, atliepdama į Prezidentės kvietimą Vasario 16-ąją pasitikti linksmai ir išradingai, surengė gražią akciją Raseinių Žemaičio aikštėje. Aikštės pievelė priešais Savivaldybę pražydo Lietuvos vėliavos spalvomis – geltonais, žaliais ir raudonais žiedais. Nuo pat ryto technologijos ir verslo mokyklos mokiniai ir pedagogai prie įšalusios žemės tvirtino savomis rankomis sukurtus popierinius spalvotus gėlių žiedus, kol visa pievelė tapo vientisa tautine trispalve. Už pasmingą iniciatyvą pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo dieną mokyklos bendruomenei dėkojo Savivaldybės meras Algirdas Gricius ir jo pavaduotoja Gitana Rašimienė, pabendravo su mokiniais apie valstybinės šventės prasmę, pilietiškumą.

   Raseinių technologijos ir verslo mokykla savo įgyvendintą idėją registruos interaktyviajame žemėlapyje oficialioje Prezidentės interneto svetainėje adresu www.lrp.lt/vasario16.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.