Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. gegužės 25 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7528751
Šiandien: 686
Dabar: 47
Prenumerata

 

   Š. m. gegužės 25 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 36-asis posėdis. /Darbotvarkė/

   Keleivių vežėjų dėmesiui 

Naujienos
 
   2017-05-24  Mišraus choro "Šatrija" balsai skambėjo Tarptautiniame chorų festivalyje

   Gegužės 20 dieną mišrus choras ,,Šatrija" pirmą kartą dalyvavo Jonavoje vykusiame tarptautiniame chorų festivalyje „Šviesa amžinoji dainos“. Tai jubiliejinis, dešimtasis festivalis, sukvietęs apie penkis šimtus dalyvių, tarp kurių buvo svečiai iš Gruzijos, Vengrijos ir Latvijos.

Plačiau
 
   2017-05-24  Apibendrinti konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse 2016“ rezultatai

   Gegužės 23 d. Sirutiškio bendruomenės centre (Kėdainių rajonas) vyko konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse 2016“ Kauno regiono kaimo bendruomenėms skirtas baigiamasis renginys (toms bendruomenėms, kurios nelaimėjo pagrindinių konkurso prizų). VĮ „Kauno regiono keliai“ inžinieriai Linartas Kiškis ir Daiva Piličiauskienė pristatė konkurso rezultatus, kiekvienai konkurse dalyvavusiai kaimo bendruomenei įteikė atminimo dovanėles. Renginio dalyviai kalbėjo, kad bendruomenės galėtų aktyviau savo pasiūlymus teikti rajonų saugaus eismo komisijoms, aptarė kaimo kelių, ypač žvyrkelių, problemas. Raseinių rajono kaimo bendruomenės buvo aktyvios šiame konkurse, todėl šiemet apdovanojimus atsiėmė Lyduvėnų, Žaiginio, Ilgižių, Lenkelių, Gynėvės, Anžilių, Betygalos, Mažosios Viduklės kaimo bendruomenių atstovai (Šiluvos, Ramonų, Butkiškės, Mirklių, Biliūnų kaimo bendruomenės bei rajoninė kaimo bendruomenių sąjunga buvo apdovanotos anksčiau). Kelių direkcija ir 2017 m. tęsia konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse“.

Plačiau
 
   2017-05-24  „Žaliosios“ pamokos prie Dubysos

   Saulėtą pavakarę Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos 3a klasės mokiniai su savo tėveliais ir mokytoja Rita Goleckiene rinkosi prie Dubysos. Čia juos pasitiko Dubysos regioninio parko direkcijos direktorius Vygantas Kilčauskas. Šios klasės moksleiviai dalyvauja nacionaliniame konkurse ,,Pamoka gamtoje: svajokime drauge!“ ir kuria stalo žaidimą apie Padubysio pažintinį gamtinį taką, todėl buvo svarbu juo pražingsniuoti ir susipažinti su čia esančiomis gamtinėmis ir istorinėmis vertybėmis. Takas įrenginėjamas regioninio parko darbuotojų iniciatyva, o jo lankytojai turi puikią galimybę įvertinti savo fizinę ištvermę, kantrybę ir orientavimosi įgūdžius miške.

Plačiau
 
   2017-05-24  „Sėkmės trajektorija“

   Raseinių rajono švietimas centras 2017 m. gegužės 23 d. Trakų rajone prie Monio ežero menui bei darbui skirtose „inTegra house“ erdvėse organizavo Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 3-8 klasių mokinių olimpiadų laimėtojams kūrybiškumo dieną „Sėkmės trajektorija“. Atvykusiems mokiniams ir mokytojams malonia staigmena tapo Raseinių rajono savivaldybės mero Algirdo Griciaus ir vicemerės Gitanos Rašimienės nuoširdūs sveikinimai.

Plačiau
 
   2017-05-24  Nacionalinė mokėjimo agentūra dar renka paraiškas asbestinių stogų dangos keitimui

   Nacionalinė mokėjimo agentūra renka paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos veiklos sritį „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ priemonę „Parama asbestinių stogų dangos keitimui“. Kauno NMA specialistai pakonsultuoti ir priimti paraiškų jau buvo atvykę į Raseinius gegužės 17 d. ir 24 d. Raseiniuose gegužės 17 d. surinkta 17 paraiškų, o gegužės 24 d. gyventojai pateikė 10 paraiškų, kurias Nacionalinės mokėjimo agentūros Kauno paramos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė Neringa Timukienė tiesiogiai užregistravo per ŽŪMIS sistemą.

Plačiau
 
   2017-05-24  Vietovardžiai

   Bendrinės kalbos vartotojai (savivaldybių tarnautojai, įvairių turizmo schemų, leidėjai, kelininkai, darantys kelio ženklus, žurnalistai ir visi kiti, kurie susiduria su bendrine vietovardžių vartosena) dažnai klysta vartodami Lietuvos oficialių vietovardžių formas.

Plačiau
 
   2017-05-23  Tapėme ant šilko

   Gegužės 19 d. į Nemakščių bendruomenės santalkos namus mūsų bendruomenės narės Reginos Pratašienės iniciatyva atvyko svečių. Tai Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projekto vykdytojai: darbinio užimtumo organizatorė Danguolė Jocienė, atsakingas socialinis darbuotojas Rolandas Baltrušaitis bei dar kiti centro darbuotojai. Taip pat atvyko Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro sveikatingumo organizatorė Irena Perminienė. Susitikimo tikslas – pamokyti tapyti ant šilko ir trumpai pakalbėti apie sveikatinimą.

Plačiau
 
   2017-05-23  Amerikiečiai darbuosis Šiluvos žydų kapinėse

   Gegužės 21–26 d. Šiluvoje lankysis Rytų Europos žydų kapinių atkūrimo projektų direktorius dr. Maiklas Locmanas, Duke universiteto (JAV) studentai, kuriuos lydės dvi dėstytojos – Laura Lieber ir Beth Holmgren, taip pat Vilniaus jidiš instituto direktoriaus pavaduotoja Rūta Puišytė. Amerikiečiai lankys Šiluvą, darbuosis žydų kapinėse ir prisidės tveriant metalinę kapinių tvorą. Visą ekspediciją finansuoja Duke universitetas (taip pat ir tvoros gamybą ir statymą). Studentų ir dėstytojų kelionė į Lenkiją ir Lietuvą – tai praktinė universitetinio kurso, skirto žydų istorijai, dalis. Grįžę į universitetą studentai turės atsiskaityti už kursą, gauti pažymius ir kreditus. Kelionė ir kapinių tvarkymas – praktinė mokslo dalis. Lietuva, o kartu ir Raseinių rajono savivaldybė, gali džiaugtis, gal kiek nustebti, kad kažkas, besimokydamas istoriją, dar nusprendžia finansiškai ir fiziniu darbu prisidėti prie kultūros ir istorijos saugojimo tolimoje ir nepažįstamoje šalyje.

Plačiau
 
   2017-05-22  Mūsų bibliotekai – Metų nominacija – Lietuviškiausia biblioteka 2016

   Pasibaigus jau ketvirtus metus Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos inicijuojam respublikiniam bibliotekų „Metų nominacijos“ konkursui, kurio tikslas - skatinti viešąsias bibliotekas bei jų padalinius (filialus) kūrybingai ir inovatyviai dirbti, įvertinti geriausiųjų pasiekimus, didinti aktyviausių bibliotekų žinomumą, galime tik pasidžiaugti, kad ir raseiniškių veiklos, vykdytos Bibliotekų metais, neliko nepastebėtos. Iš 47 pateiktų paraiškų vertinimo komisija išrinko geriausias ir jas pristatė apdovanojimams.

Plačiau
 
   2017-05-22  Rajone lankėsi gydytoja akušerė-ginekologė Vaiva Eringytė

   Paauglystė – vienas sudėtingiausių augančio žmogaus amžiaus tarpsnių. Tai savęs ieškojimo metas, kai vaikas pamažu tampa savarankiška asmenybe. Kaip paauglys išgyvens šią tapatumo krizę, kokį kelią pasirinks, nemaža dalimi priklauso nuo tėvų ir kitų ugdytojų pagalbos.

Plačiau
 
   2017-05-22  Šventė „Po senolių pastoge" išsikelia į Kaulakius

   Birželio 11 d. tradicinė, rajoninė liaudies dainininkų, muzikantų, pasakorių, šokėjų, folkloro ansamblių šventė „Po senolių pastoge“ šiais metais šurmuliuos aštuonioliktą kartą. Ankščiau renginys, vykdavęs Raseinių rajono kultūros centre, šį kartą visus kviečia į Kaulakius - sporto ir poilsio erdvę po atviru dangumi.

Plačiau
 
   2017-05-19  Kultūros ministerijos vadovės liko sužavėtos Raseiniais

   Ketvirtadienį kultūros ministrė Liana Ruokytė–Jonsson ir viceministrė Gintautė Žemaitytė praleido Raseinių rajone. Tai pirmasis jų vizitas ne tik šiame krašte, bet ir apskritai Lietuvos rajonuose.

Plačiau
 
   2017-05-11  Informacija asmenims, laukiantiems socialinių būstų

   Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ir išsinuomoti įstatymo 16 straipsnio 7 dalies 9 punktu, asmenys ir šeimos, kurie nepateikė turto ir pajamų deklaraciją bus braukiami iš eilės socialiam būstui gauti. Komisijos, sudarytos 2017 m. kovo 14 d. Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A1-249 „Dėl komisijos sudarymo“, posėdis numatytas š. m. birželio 2 d., kuriame bus svarstomi minėti asmenys. Raginame visus, kurie nespėjo pateikti dokumentų, iki š. m. birželio 1 d. atvykti į Raseinių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyrių (118 kab., V. Kudirkos g. 5, Raseiniuose) patikslinti šeimos ir asmens duomenis.

Plačiau
 
   2017-04-25  Gyventojai kviečiami teikti idėjas Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti

   Kitąmet minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, ta proga Vyriausybė yra patvirtinusi Šimtmečio minėjimo programą: tam, kad būtume vieningi ir toliau kurtume savo šalį tokią, kokios norime, visoje Lietuvoje iki 2020 m. vyks įvairūs renginiai, socialinės iniciatyvos.

Plačiau
 
   2017-02-27  Svarbūs pokyčiai vaikų brandumo vertinime

   2016 m. rugsėjo 1 d. buvo patvirtintas naujas „VAIKO BRANDUMO MOKYTIS PAGAL PRIEŠMOKYKLINIO IR PRADINIO UGDYMO PROGRAMAS ĮVERTINIMO TVARKOS APRAŠAS (Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2016 m. rugsėjo 1 d. įsakymas Nr. V-751). Šiame apraše yra pateikiama atnaujinta vaiko brandumo įvertinimo tvarka.

Plačiau
 
   2016-12-14  VMI informuoja - jau galima įsigyti verslo liudijimus kitiems metams
 
Skelbimai
 
   2017-05-24  Patvirtintas žemės sklypo Raseinių r. sav., Girkalnio mstl., Šlaito g. formavimo ir pertvarkymo projektas

   Informuojame, kad Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. gegužės 24 d. įsakymu Nr.A1-541, patvirtintas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektas, adresu Raseinių r. sav., Girkalnio mstl., Šlaito g. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto tikslas – formuoti naujus valstybinės žemės sklypus. Planavimo iniciatorius – Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius. Rengėjas – UAB „Matininkas“. Su įsakymu ir projektu galima susipažinti žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (www.zpdris.lt).

Plačiau
 
   2017-05-24  Keleivių vežėjų dėmesiui

   Raseinių rajono savivaldybė nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. planuoja įsigyti visuomenės aptarnavimo (keleivių vežimo) paslaugą vietinio (miesto ir priemiesčio) susisiekimo ir specialiuosiuose maršrutuose.
   Keleivių vežimo paslauga turi būti teikiama Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje 2017–2020 m. visa apimtimi, t. y. vežėjas privalo aptarnauti visus Raseinių rajono savivaldybės tarybos patvirtintus vietinio (miesto ir priemiesčio) susisiekimo ir specialiuosius maršrutus.

Plačiau
 
   2017-05-22  Patvirtintas žemės sklypo Raseinių r. sav., Raseinių m., Paparčių g. formavimo ir pertvarkymo projektas

   Informuojame, kad Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. gegužės 19 d. įsakymu Nr.A1-528, patvirtintas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektas, adresu Raseinių r. sav., Raseinių m., Paparčių g. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto tikslas – formuoti naujus valstybinės žemės sklypus. Planavimo iniciatorius – Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius. Rengėjas – UAB „Matininkas“. Su įsakymu ir projektu galima susipažinti žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (www.zpdris.lt).

Plačiau
 
   2017-05-22  Patvirtintas žemės sklypo Raseinių r. sav., Ariogalos m., Vytauto g. formavimo ir pertvarkymo projektas

   Informuojame, kad Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. gegužės 22 d. įsakymu Nr.A1-533, patvirtintas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektas, adresu Raseinių r. sav., Ariogalos m., Vytauto g. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto tikslas – formuoti naujus valstybinės žemės sklypus. Planavimo iniciatorė – Teresė Kūgienė. Rengėjas – Virgilijus Naujokaitis. Su įsakymu ir projektu galima susipažinti žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (www.zpdris.lt).

Plačiau
 
   2017-05-18  Skelbiamas nereikalingo arba netinkamo (negalimo) naudoti bendrovės turto pardavimo konkursas, kuris vyks bendrovės administracijoje, posėdžių salėje III a, adresu: Pieninės g. 2, Raseiniai.
 
   2017-05-18  Dėl laikino eismo ribojimo

   Pagal 2017-04-18 valstybės biudžeto lėšų, skirtų VšĮ „Kelių ir transporto tyrimo institutas“ programai „Susisiekimo valstybinės ir vietinės reikšmės keliais užtikrinimas“ vykdyti ir pagal naudojimo sutartį Nr. 1F-21/01-ES-2-38 Kelių ir transporto tyrimo instituto Tiltų tyrimo skyrius turi atlikti dviejų  viadukų  Al  kelio Vilnius–Kaunas–Klaipeda 204,094 km  ir 204,368 km bandymus:

Plačiau
 
   2017-05-10  Skelbiami vieši nekilnojamojo turto objektų pardavimo aukcionai
 
   2017-05-10  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2017-05-09  VšĮ „Versli Lietuva“ prašymas

   VšĮ „Versli Lietuva“ siekia išnagrinėti savivaldybių taikomų verslumo skatinimo priemonių realią naudą verslui. Apklausos rezultatai bus išanalizuoti ir parengti siūlymai keisti verslo skatinimo programų nuostatas, atsižvelgiant į poreikį verslui.

Plačiau
 
   2017-04-28  Kaimo gyventojai vėl gali teikti paraiškas asbestinių stogų dangų keitimui

   Nuo šių metų gegužės 2 d.  iki gegužės 31 d. Nacionalinė mokėjimo agentūra renka  paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos veiklos sritį „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ priemonę „Parama asbestinių stogų dangos keitimui“. Kauno NMA specialistai atvyks į  Raseinius  gegužės 17 d. ir gegužės 24 d. nuo 9 iki 12 val.  ir Savivaldybės 3 aukšto mažojoje salėje  (V. Kudirkos g. 5, Raseiniai) konsultuos  ir priims paraiškas.

Plačiau
 
   2017-03-24  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2017 m. balandžio-birželio mėnesiais grafikas
 
   2017-03-13  Skelbiamas kvietimas teikti paraiškas Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinei atrankai
 
   2017-03-03  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2017 metais Raseinių rajone grafikas
 
   2017-03-01  Specifinių atliekų surinkimas bus vykdomas momentinėse priėmimo aikštelėse

   Vykdydama LR Atliekų tvarkymo valstybinę strategiją ir vadovaudamasi rajono Savivaldybės tarybos2008 m. kovo 27 d. sprendimu Nr. (1.1)TS-125 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo taisyklių patvirtinimo“, rajono Savivaldybės administracija parinko 71 momentinę priėmimo aikštelę rajone. Šios aikštelės skirtos specifinių atliekų iš komunalinių atliekų srauto (didžiųjų, pavojingų buities, buityje susidarančios elektros ir elektroninės įrangos, statybos ir griovimo atliekų) surinkimui.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 

 
 
 
  
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.