Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 21 d.

Prisijungimas

Prenumerata 


 
 
Naujienos
Kultūros renginių organizatoriai turi dirbti vienoje komandoje

   Šiandien tradicinėje seniūnų sueigoje daugiausia buvo diskutuota apie glaudesnį seniūnijų, kaimo bendruomenių, Kultūros centro ir bibliotekų darbuotojų bendradarbiavimą, kuris 2019 m. užtikrintų racionalesnį Savivaldybės biudžeto lėšų naudojimą organizuojant kultūros renginius. Sueigoje dalyvavo Savivaldybės mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, Savivaldybės administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas, direktoriaus pavaduotojas Gytis Šulinskas, Kaimų bendruomenių sąjungos ilgametė pirmininkė Loreta Sirvidienė, Kultūros centro direktorė Inga Šatkauskienė, Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos direktorė Daina Sutkevičienė, seniūnai ir specialistai.

   Nuo organizuojamų renginių skaičiaus savivaldybėse priklauso Lietuvos kultūros centrų kategorijos. Raseinių rajono kultūros centras yra aukščiausios kategorijos, bet norint išsilaikyti elito sąraše ir toliau yra svarbu pasiekti nustatytą renginių skaičių ir gauti kuo daugiau taškų. Tačiau labai svarbu ir renginių kokybė, kurios kartais pasigendama atskirų bibliotekų, kultūros centrų, bendruomenių renginiuose.

   Rajono seniūnų sueigos pirmininkės, Girkalnio seniūnijos seniūnės Justinos Šaulienės teigimu, pasitaiko atvejų, kai vienos kaimo bendruomenės renginiui skiriama daugiau lėšų nei visiems kitiems kultūros renginiams seniūnijos teritorijoje. Be to, kartais seniūnai tik paskutiniu momentu sužino apie mažesnius renginius, kurių organizatoriai ateina į seniūnijas prašyti rėmimo.

   Savivaldybės administracijos direktoriaus Liudo Kavaliausko nuomonė tokia: seniūnų vaidmuo ir čia yra labai didelis. Jie – seniūnijų šeimininkai, todėl tik su jų parašais turi būti organizuoti visi kultūros renginiai. Kartu su Kultūros centro atstovais, kaimo bendruomenių pirmininkais, bibliotekininkais seniūnai turi greičiau aptarti dabartinę situaciją, nuspręsti, kokie renginiai yra svarbiausi jų seniūnijose, kiek jiems galima skirti pinigų ir apie tai pasitarti su Savivaldybės administracijos vadovais bei atsakingais specialistais. Šiuo klausimu ir toliau bus diskutuojama ieškant racionaliausio sprendimo.

 

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.